single-image

Tinder App Ödemeler için Bitcoin Kabul Etmeye Başladı

Popüler bir tanışma uygulaması olan Tinder kripto para birimi meraklıları için bazı planlar yaptı. Kripto Para ödeme işlemcisi olan Bitrefill ile ortaklık yapan Tinder’daki premium üyeler artık Bitcoin, Bitcoin cash, Ethereum ve diğer sanal varlıkları kullanarak abonelik satın alabilecekler.

Bitrefill kendi web sitesinden kamuoyuna yaptığı duyuruda Tinder abonelikleri artık Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash ve dogecoin kullanılarak yapılabilir dedi. Tinder platform temel olarak ücretsiz olsa da, ek avantajlardan yararlanmak isteyen üyelerin abone olabilecekleri planları mevcut. Bunlar, kullanıcıların konumlarını değiştirmelerine, daha fazla beğenmelerine, profillerini kimin beğendiğini görmelerine olanak tanıyan Tinder Plus ve Tinder Gold gibi bazı özel kullanıcı planları.

Bitrefill’e göre, her iki pakete de abone olmak için gereken adımlar Android veya iOS için Tinder uygulamasında bir plan seçmeyi içerir. Android durumunda, kullanıcının abone olmak istediği plana bağlı olarak bir Google Play Oyun hediye kartı seçmesi gerekir. Kart daha sonra Tinder hesaplarını otomatik olarak kredilendiren bir kuponu kullanmak için kullanılır.

Tinder, milyonlarca kullanıcısı olduğu bildirilen bir platformda insanların bağlantı kurmasını sağlıyor. Bir tarih veya yaşam boyu bağlılık olabilir. Aynı şekilde, Evening Standard tarafından yayınlanan bir raporda, Sevgililer günü boyunca geçen yıl Tinder indirilenlerin sayısının % 10 arttığını ortaya koydu. Ayrıca, İngiltere de % 20’lik bir artış kaydetti ve Sevgililer gününden sonraki günlerde indirmelerde % 14’lük bir artış kaydedildi.

Bu nedenle, Tinder çeşitli ülkelerdeki insanlar tarafından büyük ilgi görmüş bir buluşma uygulamasıdır. Abonelik için kripto para birimlerinin kullanılmasına izin verilmesi, dijital varlıkların milyonlarca insan tarafından benimsenmesini teşvik edecek bir yaklaşımdır. Aynı zamanda, sadece bitcoin ile ödeme sınırlamasını ortadan kaldırmak için bir dizi sanal varlık sağladığını da belirtmekte fayda var.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz