single-image

Tim Draper, Bitcoin Fiyat Hedefini Değiştirmedi Bir Yıl Revize Etti

Saygın bir yatırımcı olan kripto milyarderi Tim Draper, bitcoin için belirlediği fiyat hedefini tutmaya devam ediyor. Aynı zamanda, hedef süresini bir yıllığına revize etti. Bu yorumu en değerli dijital paraya olan ilginin yeniden artmasının ardından geldi.

Milyarder 2023 yılına kadar 250.000 Dolar’lık bir fiyata ulaşacak bahisleri yaptı. Daha önceden, 2022 yılında hedefine ulaşacağını öngörmüştü. Bitcoin’deki yükseliş duruşunda bunun sanal varlığın nasıl kullanılacağına inandığı için hiçbir değişiklik olmadı. önümüzdeki dönemde. Belirteç en yüksek fiyatı bulduğunda veya geçtiğinde kripto para birimini harcamaya başlayan insanları öngörüyor. Aynı zamanda, yeni teknolojinin yardımıyla işlem maliyetini düşürmek için yeterince fırsat ön görüyor.

Kripto milyarderi dedi ki;”Sonunda, değerin oldukça iyi bir yere ulaştığını düşündüklerinde harekete geçeceklerini düşünüyorum. Ancak, 2022’de Bitcoin başına 250.000 dolar, tahmin ettiğim fiyat 2023 olabilir, ama o aralıkta. Ve bu dünyadaki bütün para biriminin % 5’lik pazar payı olarak düşünülebilir. Böylece, kriptoya inananların neden elinde tutunduğunu anlayabiliyorum. ”

Draper, bitcoin’in mevcut finansal sistemi rahatsız eden birkaç sorunu çözme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor. Örneğin, Lucasfilm’in hamlesinin sonunda kredi almak için 15.000 kişiye ödeme yapması gerekiyorsa, herkese bir zarf ve posta ücreti ile çek göndererek göreceli olarak bitcoin cüzdanlarına göndermeyi tercih edecektir. Ayrıca en değerli kripto parayı altınla karşılaştırdı ve yeni altın olarak bitcoin’in değerlendirilebileceğine inandığını söyledi.

Endişesine gelince, altın gitti ve eğer birileri sarı metal hakkında konuşuyor ve bitcoin ile karşılaştıran varsa, o zaman geriye doğru gidiyorlar. Dijital para ile mağaza değeri varken altın transferi aslında değerini kaybeder.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz