single-image

Samsung’un Tron İlgisi Artıyor

Son zamanlarda Samsung’un Blockchain Keystore’suna bazı kripto projeleri dahil etme hamlesi devam ediyor, bu projelerden biri TRON, blockchain tabanlı bir ağ CEO’su Justin Sun’a göre Forbes ile yapılan yeni bir röportajda bahsetti . Yeni ortaklık fırsatına atıfta bulunan Tron CEO’su Justin Sun, hareketin yeni bir dönemin başlangıcına benzediğini söyledi.

Birincisi, Samsung dünyanın en popüler teknoloji şirketlerinden biridir ve bu , sistemindeki çeşitli kripto projelerini ekleme hareketini büyük bir anlaşma haline getiren bir şeydir . Büyük ve etkili şirket olan Samsung’un hamlesi, sonunda blockchain teknolojisiyle de ilgilenebilecek diğer önemli firmaların da dikkatini çekecektir.

İyimser bir bakış açısından, bu açıkçası gerçekten iyi bir gelişmedir ve eğer işler planladığı gibi giderse , daha fazla teknoloji şirketi ve kurumu platformlarına entegre ettikçe blockchain teknolojisi ve kriptolar yakında tamamen ana akım haline gelebilir.

Örneğin, Samsung’un hamlesi kendi yararına çalışırsa, Apple, Huawei, OnePlus ve Xiaomi gibi diğerleri de aynı şeyi yaparak bu hareketi takip edebilirler.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz