single-image

Robinhood Kripto Para Hizmetini Genişletmek için Çalışıyor

Robinhood son yıllarda oldukça yaygın kullanılabilen bir yatırım uygulamasıdır ve geride kalan günde Robinhood CEO’su Vlad Tenev, şirketin kripto para birimi ticaret hizmetini artırmak için çalıştığını açıkladı. Tenev, Perşembe günü yayınlanan bir sohbette , iş gücünü yükseltme ve daha fazla kripto alım satım çifti ekleme planlarını aktardı.
Tenev “İnsanlar sosyal medyada beni bu konuda uyarıda buluyorlar, bende kripto ekibimizi ve yazılım mühendislerimizi teşvik ediyorum. Bu işleri olabildiğince çabuk halletmeye çalışacağız. Ve sonuçlarını göreceğiz. İlerleyen zamanlarda yeni kripto paralar ekleyebiliriz. ”
Tenev, kripto ticaret portföyünü artırmanın yanı sıra, bir Robinhood kripto para cüzdanı olasılığına da değindi. Ancak Tenev, firmanın bu cephede çok titiz bir şekilde ilerlediğini belirterek, böyle bir özelliğin kullanıcılara sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilmesi gerektiği konusuna vurgu yaptı.

Şirket personel sayısını artırmanın yanı sıra, Robinhood’ın kullanılabilirliğini ve müşteri destek altyapısının da geliştirildiğini söylüyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz