single-image

Ripple (XRP) Sert Düştü % 10,5

Ripple’nin hedefi, küresel bir ödeme çözüm platformu olarak genişlemektir. Buna rağmen, Küresel Bankacılık Başkanı Marjan Delatinne’ye göre, hedefleri SWIFT ve diğer rakip platformlarla rekabet etmek değil, onları tamamlamaktır.

Halen odak noktası Christine Lagarde’dir . Bretton Woods Enstitüsü üyesi ile eşanlamlı bir finans lideri olan IMF’nin Genel Müdürü olarak görev yapan bir politikacı kripto para birimlerine açık ve ilginç bir şekilde Ripple’a meraklı.

XRP serbest düşme eğilimi gösteriyor, nisanın altına düştü ve katılımda yükseliş gözlendi. Bu gün %10,5’lik büyük bir düşüşle, fiyat 40 sentlik ana destek seviyesinin altına işlem görüyor.

Bu hızda ve şu andaki düşüş nedeniyle bir panik satımı olduğu varsayılırsa, önceki XRP / USD ticaret planlarını geçersiz kılan fiyatlar düşebilir ve 34 sentin altına kapanabilir . Halen, fiyatlar konsolidasyona geri döndü .

Önceki sebepler nedeniyle, tüccarlar temkinli bir şekilde iyimser olurken tarafsız bir duruş sergilemeli. Buna rağmen, 34 sentlik herhangi bir kırılma, bu ticaret planının yükseliş görünümünü geçersiz kılıyor çünkü ayılar fiyatları 30 sente düşürmek istiyor ve 2019 yılının ilk çeyreğinde ana destek seviyesini yeniden test edebilir.
Ticaret hacimlerinde 27 Haziran’daki artışları doğrulayan keskin bir artış var. 11 milyondan 35 milyonun üzerinde katılımın artması bir zayıflık işaretidir. Bu nedenle, XRP’nin 2019 ilk çeyreği desteğinin yeniden test edilmesinde 30 sente düşmesi olasıdır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz