single-image

Ripple (XRP) Geride Bıraktığımız Hafta ve Pazar Durumu

Geçtiğimiz hafta yaşanan boğa piyasası oldukça heyecan vericiydi. Bitcoin ile birlikte, Ripple’nin XRP’si de bu yükselişte yerini aldı. Bununla birlikte, en değerli 3. kripto para birimi piyasada uzun süredir beklenen bir düzeltme ile karşı karşıya kaldığı için bazı bu düzeltmeleri gerçekleştiriyor.

Ripple’in XRP son birkaç gün içinde inanılmaz derecede iyi performans gösterdi. Ripple XRP, geçtiğimiz hafta 2019 yılı rekoru kıran dijital varlık , 26 Haziran 2019 tarihinde Her XRP başına 0,48 Dolar’dan işlem gördü .

Ripple XRP’ye ciddi yatırımlara neden olan kripto para birimi pazarındaki heyecan ve FOMO’nun yanı sıra , Ripple Inc, ortaklık anlaşmaları imzalayarak ve Ripple platformuyla ilgilenen daha fazla finansal kurum ve devlet kurumu edinmeye devam etmesidir.

Ripple için en yeni ortaklık anlaşmalarından biri, Ripple’nin MoneyGram ile olan stratejik işbirliğidir. Bildirildiği gibi, Ripple MoneyGram’a 50 milyon dolar yatırım yapacak ve karşılığında iki yıl hakkaniyet kazanacaktı. Beklendiği gibi, bu açıklamanın ardından XRP’nin piyasa fiyatında bir yükselme oldu.

Diğer olumlu haberlere göre , Ripple özellikle Latin Amerika ülkelerinden biri olan Brezilya’da bir ofis kurdu. Bu, Ripple tarafından ülkedeki üniversitelerle ortak olmak ve ülkedeki öğrencilere blok zincir eğitimi getirmek için planlandığı söyleniyor.

Bununla birlikte, Ripple’ın kolları ile ilgili bir şeyler var. Topluluk, Ripple’in dünyanın finansal devlerinden biri olan Western Union ile ortaklığını bekliyor . Bunun MoneyGram ile olan ortaklığından daha büyük olduğu umulmaktadır.

Western Union’ın mevcut CEO’su Hikmet Ersek, yaptığı açıklamada, kuruluşun Ripple platformunun operasyonlarını ne kadar iyi geliştirebileceğini test etmesine rağmen, sonunda Ripple’a karar vermeden önce daha ileri testler olacağını doğruladı.

Ripple’ın merkezileştirilmiş bir proje olduğu konusundaki tartışmalara rağmen, ekibin odağı değişmeden kalarak güçlü hale getiriyor. Son zamanlarda, Robert Art gibi analistler, XRP’nin fiyatının 7 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Birkaç analist, XRP’nin fiyatının birkaç ay içinde patlamasını öngördü. Ancak, şaşırtıcı bir şekilde, hiçbiri XRP’nin başarısını Bitcoin’in hareketine bağlayamadı, ancak hepsi önümüzdeki zaman diliminde XRP’nin bağımsız olarak inanılmaz ilerleme sağlayabildiğine inanıyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz