single-image

Opera Web Tarayıcı Bitcoin ve Tron’u Kripto Cüzdanına Ekliyor

Opera, Kripto para cüzdan uygulaması için Bitcoin ve Tron blockchains için yerleşik bir AdBlocker ve VPN, desteği de eklenen ile popüler web tarayıcısı, şirketin kendi blogunda açıkladı Çarşamba günü.

Şirket, Android için Opera tarayıcısının beta sürümünün kullanıcıların Bitcoin ve Tron ​​(hem TRX hem de TRC10 belirteçleri) gönderip almalarını ve web sayfalarının kullanarak işlem yapmalarını sağladığını söyledi. Şimdiye kadar, Opera Kripto Cüzdanı yalnızca Ethereum blockchain ve ERC eter tokenlerini desteklemişti.

Opera, bitcoin ve tron ​​ekleyerek Çarşamba günü yapılan basın açıklamasında, şirketin Web 3 hedeflerini yerine getirmeye hazır olacağını söyledi. Opera, blog gönderisinde, Aralık 2018’de, yerleşik bir Kripto Cüzdanı ve web 3 gezgini içeren ilk büyük tarayıcı olduğunu söyledi.

İki büyük blok zinciri ekleme kararının Opera, web 3’ü dünyadaki insanlara daha kapsayıcı ve kullanıcı dostu yapma stratejisinde bir adım daha attığını söylüyor. Opera’nın Kripto Cüzdanı, yalnızca Android 6.0 veya daha yüksek olan cihazlarda destekleniyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz