single-image

Ripple Emanet Cüzdanından 1.000.000.000 XRP Daha Serbest Kaldı

Ripple emanet cüzdanından 1.000.000.000 XRP (230 milyon dolar) daha açtığından tüccarlar olası bir satış için hazırlanıyor. Her ne kadar ay başında genellikle kilidi açılsa da, uygulama her seferinde sürekli eleştirilere maruz kalmıştır. Soru hala devam ediyor: Ripple’ın neden her ay 200 milyon dolardan fazla fona ihtiyacı var?

Ripple standart prosedürün bir parçası olarak her ay 1 milyar XRP’nin kilidini açar .Whale Alert (@whale_alert) tarafından bugün her biri 500M XRP’nin iki ayrı kilidin açıldığı rapor edildi.

Haberlere verilen tepkiler büyük bir çoğunlukla olumsuzdu. Birçok tüccar kilit açma işleminin büyük bir satışı beraberinde getirmesini bekliyor.

Yine de, Ripple neden her ay bu miktarda fonlara ihtiyaç duyduğunu açıklayamadı ve bu da genellikle ayda 200 milyon dolardan fazla para ediyor. Buna karşılık, ekip, protokolün ve bir süredir yürürlükte olan bir uygulama olduğu yönünde cevap vermekte. Bu fonların nasıl harcandığı bir muamma olmaktadır .

XRP Bitcoin’e (BTC) bir miktar değer kaybetti. 27 Şubat’ta gördüğü en düşük seviyesi olan 0.225 Dolar’dan şu anda 0.235 dolara kadar yükselerek işlem görüyo

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz