single-image

Ripple BAE Fujairah Ulusal Bankasını RippleNet e Ekledi

Popüler kripto para biriminin sahibi olan Ripple, XRP’nin BAE bankacılık devi Fujairah Ulusal Bankası’nı RippleNet’e eklediği bildirildi. Girişimci Orta Doğu, Twitter’da yayınlanan popüler ticari bankasının RippleNet’in banka ortakları listesine eklendiğini belirttikten sonra haberi doğruladı.

Girişimci Orta Doğu’nun Dubai’deki popüler iş dergisi yayıncılarının bir duyuruya göre, Fujairah Ulusal Bankası şimdi Ripple’nin sınır ötesi ödemeleri yapmak için oluşturduğu Blockchain teknolojisini kullanacak.

Ticari banka şimdi rakipleri karşısında üssünde bir blok zinciri teknolojisine sahip olduğundan, Ripple dünyaya erişimlerini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Son zamanlarda, Fujairah Ulusal Bankası’nın en büyük ve en hızlı büyüyen ticaret finansmanı ağı olan Marco Polo Network’e üye olduğu bildirildi. Bu, NBF’nin büyük bir ilerleme kaydettiği ve ağın olumlu momentumunu daha da güçlendiren bir ortaklıktı. Marco Polo Network, 25’in üzerinde finansal kuruluşta önemli bir büyüme kaydetti ve altı kıtadaki üyelerin tümü ile her ay düzenli bir şekilde genişlemeye devam ediyor. Ulusal İşlem Fujairah Bankası’ndaki Küresel İşlem Hizmetleri Müdürü Subramanian Krishnamurthy’e göre,

“Marco Polo Network’e katılmaktan ve bu yeni teknolojileri ticari finansman ekosisteminde oluşturmak ve ilerletmek için ortak çabaları desteklemekten heyecan duyuyoruz,

Öte yandan, Ripple, kuruluşundan bu yana fon sağlamada büyük miktarda birikmiş ve 15’i aşkın bankacılığı içeren 100’den fazla bankacılık müşterisiyle ortaklık yapmıştır. Accenture Ventures, SBI Holdings, SCB Dijital Ventures ve Standard Chartered gibi yatırımcılara dahil olan Fujairah Ulusal Bankası’nın bu haberi ile Ripple’ın ağını genişletmesi ve yenilerini eklemesi bekleniyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz