single-image

PUBG Oyuncuları Oyun İçinde Refereum (RFR) Kazanabilecek

Online Oyunlar, bir insanın günlük yaşamındaki en farklı deneyimlerden olabilir. PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds), şüphesiz ki son zamanların en iyi ve popüler çok oyunculu online oyunudur. Android telefonlarda tek başına 100 milyondan fazla indirme yapılmıştır.

Güney Koreli geliştirici ekip, Fortnight, oyun teşvik programında ABD merkezli Refereum kripto para ile ortaklığa girdi. PubG oyuncuları, oyundaki görevleri tamamladıkları ve ayrıca Refereum’un Twitch ve Mixer’daki kanalı üzerinden için Refereum kripto para olarak ödül alacaklar.

Refereum CEO’su Dylan Jones medyaya şöyle dedi, “PUBG, Refereum’a PUBG giriş sistemine özel erişim sağladı ve görev teknolojimizi oyuna üretim API’lerine erişerek sıkıca ekledik”

Kampanyanın sonuna kadar zirveye çıkacak kadar kazanırsanız, oyun içi içerik için anahtarlar da dahil olmak üzere muhteşem ödüller alacaksınız.

Bu, parasal değer açısından oldukça küçük bir gelişme olabilir. Ancak, Blockchain oyun ve NFT belirteçleri , çevrimiçi oyunlarda devrim yaratacak en güçlü platformlardan biridir. Kripto para birimlerinin en büyük çevrimiçi çoklu oyunculardan birine entegrasyonu bunun göstergesidir.

Refereum (RFR) Kripto Para, Bittrex ve Okex gibi popüler Kripto para borsalarında alınıp satılabilir. Kripto para CoinMarketCap’te 387. sırada yer almaktadır. Refereum, oyun tutkusunu para kazanmaya çalışan bir platform. Oyuncuların, kilometre taşları elde ederek RFR belirteçlerinde ödüller kazanmalarını sağlar ve çevrimiçi mükemmel bir oyun akışı ile değer üretir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz