single-image

PayPal CEO’su Libra Birliğinden Ayrılma Sebeplerini Anlattı

Schulman röportajda “Bu bir boşanma veya benzeri bir şey değildi” dedi.

Schulman ayrıca PayPal’ın Libra’nın ilerlemesini izlemeye devam edeceğini ve gelecekte birlikte çalışmak için herhangi bir fırsat aramaya devam edeceğini ileri sürdü.

Schulman, düzenleme onlar için hayati öneme sahipken, onları eğilmeye zorlamadığını söyledi “orada her düzenleyici ile son derece sağlam bir ilişkimiz var. Buna son derece güveniyoruz. Schulman Fortune’a, bizi bunun hakkında ürküten şey değildi, ”dedi.

Blockchain Hakkında, Schulman’a göre, blockchain teknolojisi “merak uyandırıcı”, ancak daha geniş bir tüketici tabanı bulabilmek için geleneksel sistemlerin verimli bir şekilde yapamadıklarını yapması gerekiyor.

Schulman, kripto para birimlerinin şu anda geleneksel bankacılığa göre çok az avantaj sunduğunu belirtti. “Kripto tarafında, hala çok değişkendir ve bu nedenle tüccarlar için çok fazla talep yok çünkü tüccarlar çok küçük sınırlarda faaliyet gösteriyor.”

Schulman, kripto para birimleri hala gerçek nakit parayı değiştirmek için fazla değişken. Sahip oldukları bir maliyet avantajı, şifreli para birimini fiat’a çevirme ücreti ile dengelenir.

Schulman, Fortune’a “Blockchain’de gerçekleşebilecek birçok şeyin kimliğin etrafında olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Baş finans sorumlusu John Rainey’in Mayıs’ta Yahoo Finans’a verdiği gibi, PayPal’ın kendi içinde adsız bir kripto para birimi ve blockchain teknolojisi projesi üzerinde çalışan bir ekibi var .

Schuman bununla ilgili herhangi bir ayrıntı sağlamadı, ancak projenin Libra ile doğrudan rekabet içinde olmadığını söyledi.

Herhangi bir şifreleme para birimine sahip olma hakkındaki bir soruya cevaben Dan, “sadece” bitcoin sahibi olduğunu doğruladı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz