single-image

Monero (XMR) 100 Dolar Seviyesine Yaklaşıyor

Piyasa genel olarak olumlu bir görünümde ve Monero aynı şekilde olumlu bir seviyede. Bu yüzden Monero için fiyat tahminleri her zaman bazı iyi haberleri olarak getiriyor. Para birimi şu an 86 Dolar seviyesinde seyrediyor..

Görünen o ki Monero (XMR) 100 Dolar’a doğru yükseliyor ve son yirmi dört saat boyunca 80 dolar – 90 dolar arasında dalgalanıyor. Son yükseliş rallisinden hemen sonra, kripto piyasasında birçok ilginç olay gerçekleşiyor. Eş zamanlı olarak bir fiyat düzeltmesi ve önde gelen bir bitcoin kripto değişimi olan Bitstamp verileri incelendiğinde. Son bitcoin düşüşü fiyat eğiliminin nedenini bulmak için bakılması gereken bir nokta oluyor. Bitstamp’a göre, büyük bir Bitcoin satış emri, BTC’nin ani düşüşüne neden olduğu söyleniyor. Bitstamp, Bitcoin ve ABD doları cinsinden büyük bir satış emri meydana geldiğini belirttiklerini söyleyerek konu hakkında yorumda bulundu. Bundan sonra sipariş defterinde gözle görülür bozulma fark edildi. Yatırımcıların bugünlerde kripto alanına karşı olumlu bir tutumu var. Bunun nedeni, Bitcoin fiyat düşüşüne rağmen, boğaların kısa sürede fiyat artışına neden olarak fiyatın toparlanması. Bitcoin’in Nisan ayından bu yana nereyse yüzde yüz artış eğilimi olması, kesinlikle kripto para meraklıları için bir nokta oldu.

Monero (XRM) ile ilgili bazı soruları ve beklenen 100 Dolar Seviyesine Mayıs sonunda mı yoksa ondan önce mi ulaşacğı merakla bekleniyor. Şu an itibariyle, XRM’nin mevcut işlem fiyatı yeşil alanda yer almaktadır Monero’nun fiyat artışı yine genel piyasa şartları ile yakından ilgilidir. Tüm noktalar birleştirildiği zaman Monero 100 Dolar seviyesine yakında ulaşacak gibi görünüyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz