single-image

Başlıca Altcoinler Arasında Bulunan Dash Fiyatı % 12 Yükseldi

Takipçisi oldukça fazla olan kripto paralardan birisi olan Dash, pazartesi sabahı % 12 oranında hareket sağlayarak aktif adreslerin en hızlı büyüyen blok zinciri olduğu iddiasıyla tazeledi.

Toplam adres kaydı gerçekten Bitcoin’e ait, ancak birçoğu uykuda veya kopya olabilir. Aktif adresler, son yirmi dört saat içinde kullanılan adresleri ifade eder.

CoinMetrics’in Blockchain verileri aslında bu talebe bir miktar güvence veriyor ve buna bakıldığında Dash aktif adresleri önceki 365 günlük dönemde % 96 arttı. Bununla birlikte, en hızlı büyüyen blok zinciri ünvanını almış, beklenmedik bir başka önemli altcoin haline gelebilir.

Pazar gecesinin en düşük seviyesi 152.48 Dolar olan Dash’in birim değeri Pazartesi sabahı 170.99 Dolar’a yükseldi. Takip eden geri hareket, Bitcoin kısa bir süre daha düştüğü için 160 Dolar’a ​​ve ortalarına geri döndü.

Dash’in büyümesi, önceki iki çeyrekte, rakiplerinin çoğundan daha az gerçekleşti. Aralık ayının en düşük seviyesi 59 Dolar’dan işlem gören Dash, Pazartesi gününün zirvesine kadar olan yolculuğunda toplamda % 200’den fazla kazandı. Bu, Ethereum’un başarısının üzerinde olsa da, yine de Bitcoin Cash ve EOS’un arkasında bir yükseliş olmuş gibi görünüyor.

Yaklaşık beş ayın en yükseği olan CoinMarketCap’e göre, hacmi haftada 600 milyon Dolar’a kadar yükseldi. Takipçileri açısından bakıldığında DASH genel anlamda başarılı bir çizgide devam etmektedir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz