single-image

Mike Novogratz Ethereum ve Bitcoin Hakkında Konuştu

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) karşılaştırırken biraz daha keskin bir açıklama yaptı, Ethereum’un çevrimiçi ödeme alanında kullanılmasının daha muhtemel olduğunu söyledi. Novogratz, 2019 Ethereal Summit’teki açılış konuşmasında bu dikkat çekici açıklamaları yaptı.

Novogratz, ademi merkeziyetçi bir interneti tanımlamak için kullanılan bir terim olan Web 3.0’ın Ethereum’un başrol oynadığını görebileceğini söyledi.
İyi haber ve kötü haber var. İyi haber şu ki Ethereum bir adım önde. Ethereum, uzun bir vuruşta, odadaki çoğu insanı ağırlıyor.
Bitcoin kendisini gerçekten bir değer deposu olarak kuruyor. Tartışma bitmiştir. Bitcoin’e gelecek olan bir değer deposunun bir süre kalacağına inanan kurumlar için bazı zorluklar görüyorum çünkü kurumların başlayacağı yer burası.

Ayrıca Novogratz , Litecoin (LTC) ağında hiçbir şeyin gerçekten inşa edilmediğini ve yatırımcıların Bitcoin alması gerektiğini, ancak Litecoin satması gerektiğini de belirtti .

*Michael Edward Novogratz, eskiden Fortress Investment Group yatırım şirketinin bir fon yöneticisidir. 2007 ve 2008 yıllarında Forbes tarafından milyarder seçildi. Fortress’e katılmadan önce Goldman Sachs’ın ortağıydı ve burada Asya ve Latin Amerika’da liderlik rolleri de dahil olmak üzere yurtdışında çok zaman geçirdi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz