single-image

Michael Novogratz, Kripto Paraların Geleceği Konusunda İyimser

Galaxy Digital’den Michael Novogratz, kripto paraların potansiyeli konusunda oldukça iyimser ama aynı zamanda gerçekçi kalmak istiyor.
Fortress Group’un kripto coşkusunu yaşatan eski makro riskten korunma fonu yöneticisi, onu gözaltına aldı ve şimdi pazarın gelecekteki yörüngesi konusunda daha gerçekçi. Kripto para birimleri potansiyeli söz konusu olduğunda, Michael Novogratz tüm gerçekçi faktörleri çarpanlara ayırdıktan sonra pozitiftir. Ancak kısa vadeli alım satım kazancıyla karşılaştırıldığında uzun vadeli yatırımlara inanıyor. Galaxy Digital’den Michael Novogratz, kriptonun piyasalarda kalacağını söyledi ancak Kripto para birimleri çok değişken olabilir. Bu nedenle, maceraya ve yüksek getirilerin heyecanına kapılmak oldukça cazip olabilir.

Kripto bölgesi hem kurumsal hem de perakende yatırımcılar için zahmetlidir. Birçoğu şifreleme para birimlerinden yüksek getiri tuzağına düştü. Michael Novogratz, BTC ve ETH’nin toplam servetinin yaklaşık %20 kadarını oluşturduğunu açıkladı. Aynı zamanda, böyle erken bir aşamada ayı piyasası boyunca ciddi kayıplar yaşayacağı anlamına gelen böyle büyük bir pozisyon yaratmanın da olduğu hakkında da bilgileri paylaşıyor.

Galaxy Digital’in Novogratz’ı kripto alemindeki güncel olaylar hakkında şüpheci ve Facebook’un Libra küresel para birimini konusunda da. Küresel bir ödeme aracı olmayı tercih ederdi. Para birimleri çoğunlukla ülkelerin ve devletlerin merkez bankalarıyla ilişkilendirilir. Sürdürülebilir karlı görünüm kriptoyu teşvik edecektir Galaxy Digital’in Novogratz’ı ayrıca Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in blockchain’i desteklemesinden bahsetti. Çin liderinin genel olarak kripto para birimlerinden değil blok zinciri desteklediği konusunda yarılarda bulunuyor. İnsanlar farkı anlamalıdır diye ekliyor.

Galaxy Digital’in Novogratz’ı, kripto pazarındaki son beş yılın oldukça değişken olduğunu açıklıyor. Şimdi kitlesel kabul, kripto alemindeki gerçek değişiklikleri yansıtıyor ve pazar yapısı daha düzgündür. Kripto para birimleri olgunlaştı ve aynısı Bitcoin fiyat hareketine de yansıdı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz