single-image

Litecoin Fiyatında 50 Dolar ve Üzeri Beklentileri

Litecoin için bugüne kadar oldukça olumlu başlayan bir yıl. Kripto para birimi, belkide çığır açan teknolojik yenilikler fazlaca bilinmese de, değeri depolamak ve aktarmak için kullanışlı ve uygulanabilir bir yere sahip. Litecoin fiyatı, son altı haftadaki artışları ile dikkatleri üzerine çekti. LTC şu anda 45 ABD Doları’na yaklaştığı için yeni ve güçlü bir kazanç oluşturmuş.

Bitcoin düşüşten başka bir şeye döndüğünde, diğer tüm piyasalar genellikle hızlı bir şekilde art arda buna cevap verir. Kripto para birimlerindeki bu yazılı olmayan kural son birkaç yılda kendini kanıtlamıştır ve bugün itibariyle halen görülmektedir. Buna rağmen, periyodik olarak bu eğilimi aşan bazı pazarlar olabilmektedir.

Her ne kadar cumartesi günleri yükseliş görünmese de , önemli bir Litecoin fiyat artışı yaşandı. ABD Doları na karşı % 3,8’lik bir artış gerçekleşti. Bu “eşik” seviyeler genellikle sert bir direnç gibi davrandığından, ikinci eşiğe ulaşılması zor olabilir.

Bu yeni çalışmanın uzunluğunun belirlenmesi, kendi problem setini oluşturacaktır. Litecoin’un herhangi bir finansal piyasa için normal olan bir yol bulacağına inanılıyor. Şimdilik, LTC’nin dibi görüp görmediğine dair soru hala devam ediyor. Bu konuda bir sonuç çıkarmak için henüz erken, çünkü bu planı bozmak için Bitcoin üzerinde çok fazla baskı yapmaz.

LTC çizelgesi incelendiğinde altın bir haç oluştuğunu, Ünlü altcoin’in önümüzdeki günlerde 50 dolara ve hatta 60 dolara kadar çıkacağını iddia edenler var. Bu gerçekten böyle olsa da, bu tür iddialarda bulunmak için biraz erken olabilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz