single-image

Bitcoin İlerleyen Zamanda Altının Yerini Alabilir

Girişim kapitalisti Lou Kerner, (BTC) Bitcoin’in altının yerine kullanılabileceğini belirterek, Bitcoin (BTC) piyasa değerinin zaten gümüşün değerini aştığını belirtti.

Kerner, Bloomberg’e “Bitcoin’in geliştiği şey bir değer deposudur” dedi . “Bugün, ana değer deposu altındır ve 8 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahiptir. Bugün Bitcoin (BTC) 60 milyar dolar civarında bir değere sahip, bu nedenle baskın bir değer deposu olarak altının yerini alma fırsatına sahiptir. ”

Kerner, Bitcoin (BTC) en güvenilir değer deposu olarak öngördüğü Ağustos 2018’deki sözlerini ikiye katladı .

New York merkezli CryptoOracle’nın kurucu ortağı Kerner, mevcut ayı piyasasına rağmen, kriptoların İnternet’ten çok daha çarpıcı bir teknoloji olacağını düşündüğünü söyledi.

Kerner, “Bundan kaynaklanan değişim, İnternet’ten gördüğümüz değişimden daha büyük olacak” dedi. “Bitcoin, Yahoo gibi bir tür öncü lider olduğunu ve bu muazzam bir şey olsa da , henüz erken olduğunu sözlerine ekledi.

“20 yılda Bitcoin (BTC) İnternet’in yapısına benzer değerde trilyonlarca dolar yaratacağına inanıyoruz” dedi ve “Bugün en başındayız” .

Bitcoin (BTC) fiyatının neden geçen Aralık ayında 19.500 ABD Dolar’lık rekor seviyeden bu denli düştüğü sorulduğunda ise , Kerner, kontrolsüz kapitalizm nedeniyle pazarın kendisinin önüne geçtiğini söyledi.

Kerner, sanal para birimlerinin ve blok zincirinin nihayetinde ilk hayal edilenden çok daha fazla devrimci olduklarını kanıtlayacağını söyledi.

“Amara’nın Yasası adında bir şey var, ki tüm büyük teknolojik değişikliklerin etkisi kısa vadede fazla tahmin ediliyor, ancak uzun vadede hafife alınıyor” dedi.

Temel olarak, Kerner, kripto ve blok zincirlemenin gerçek etkisinin 20 yıl öncesinden bilinmeyeceğini söylüyor.

Kerner, bitcoin’in altının bir değer deposu olarak yerini alacağına dair söylemi üzerinde açıklama istendiğinde , altının iyi bir koşuya sahip olduğunu söyledi, ancak kenara çekilmenin zamanı geldi diyerek ekledi.

Kerner, “Altın 5.000 yıllık bir dönem geçirdi” dedi. “Zaman içindeki para geçmişine bakarsanız, bunların % 100’ü – 400 yıl öncesine kadar sıfıra gitmiştir. Gerçek şu ki, eğer dolar hakkında düşünürseniz, bu bir Ponzi programıdır çünkü hükümetler böyle işler. ”

Kimse sahip olduğumuz borcu geri (ABD Doları Değeri Karşılığı) ödeyeceğimizi sanmıyor. Asla 20 trilyon dolar artı borcunu geri ödemeyeceğiz.

Satın alma gücünüzü korumanın tek yolu – zamanla elde edilen tek şey altın olmuştur. Değerini böyle saklıyorsun. Zamanla, tüm para birimleri bozuluyor. Ve sonunda hepsi sıfıra gidiyor.

Yani 8 trilyon dolar altın değer deposudur ve Gümüş, 50 milyar dolar değerinde ikinci en büyük değer deposudur. Bitcoin (BTC) 60 milyar dolar değere sahiptir, yani gerçekten bir değer deposu olarak gümüşü çoktan geride bırakarak ikici sırayı almıştır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz