single-image

Kripto Paradan Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Cryptocurrency ve blockchain teknolojileri pazarında, Cryptocurrency ICO (İlk Para Artırma), madeni paraların (tokenlerin) ilk yerleşimidir. ICO teknolojisi IPO’ya çok benziyor (hisse senetleri borsada primer olarak belirleniyor). IPO’dan önceki bir ICO’nun temel farkı ve avantajı, sıradan insanlar için uygun olmasıdır. Projenin belirteçlerini (madeni paralarını) satın alarak, projede binlerce kişi için fikri gereken herkes hissedar olabilir ve böylece madeni para değeri on kat artacaktır.

Bir şirket satış için hisse ihracı yaptığında, satın almak için ne yapılması gerektiği her zaman açık değildir. Aynı zamanda, token sahibi (kripto madalyonu) sahibi olmak için yalnızca popüler şifreleme birliği BTC veya ETH’den birinde araçlara sahip olmanız gerekir. İnternette, Fiat para birimi için satın alabileceğiniz çeşitli eşanjörler vardır. Ancak, çoğu güvenilir ICO projesi Banka hesaplarına ödeme kabul etme seçeneğine sahiptir.

Proje yönetimi genellikle serbest bırakılan kripto para birimini yatırım dönemi sonunda yatırımcılara orantılı olarak dağıtır. Çoğu durumda, bu “dijital tanıtım” projede kullanılabilir veya sermayeden kar elde edilebilir. Nadir istisna dışında, bu madeni paraların gerçek hissedarları, proje faaliyetlerinden elde edilen kârın% ‘sini alabilecekler.

Kripto sikkelerinin değeri projenin gelişimine bağlıdır. Normal durumlarda, şirket iyi gelişirse, yatırımcılar büyük bir kar elde eder; eğer değilse, o zaman taraflar ICO, e-sikkeler dışında hiçbir şey almaz, hatta token-ICO’nun sıfıra devalüasyonu durumunda bile zarar görür. Ancak, deneyimli yatırımcılar bundan para kazanabilir ve zamanla deneyim onlara öğretir.

Proje, ICO’nun tamamlanmasından sonra para birimini üçüncü taraf platformlarında yayınlar. ICO’ya katılım sürecinde edinilen madeni paralar, özel borsalarda daha yüksek bir fiyata yeniden satılabilir veya yıl sonunda ödenmeyen temettüler alabilir.

Ödül, ICO’nun içindeki rolünden yararlanmak için başka bir yol. Hayır, çikolata değil, ada, gemi veya Körfez değil. Ödül, katılım için bir teşvik ödülüdür. Bu nedenle, sosyal ağlarda, YouTube’da veya bir blogda tanıtım yapma becerisine sahipseniz, çabalarınız için ödeme olarak belirli bir sayıda belirteçle şirketin ödülü ve sonuçlarına katılabilirsiniz. İlginç ve gerçekçi fikirler, madeni para sahiplerine iyi kar etme kabiliyetine sahiptir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz