single-image

Kripto Para Piyasası Umutlu Görünüyor

Geride bıraktığımız son günlerde, uzun süredir mücadele eden kripto para birimi piyasası bir miktar destek bulmuş gibi görünüyor ve bazı varlıklarda küçük ama etkileyici kazançlar sağladığı yatırımcıların gözünden kaçmıyor.

Son Kripto Para Birimi Kazançlarının Anlamı Nedir? Doğal olarak, tek şey spekülasyon olmakla birlikte, yatırımcılar biraz umut kazanıyor gibi görünüyor. Örneğin, önde gelen kripto para birimi brokerlerinin bir kısmı son zamanlarda aktivitede bir artış gördü ve birkaç borsada işlem hacmi oldukça yüksek.

Tabi ki son zamanlarda ortaya çıkan bazı olumlu haberler de oldu ve şu ana kadar hepimizin bildiği gibi, iyi haberler gtek başına bir boğa koşusunu başlatmaya yetmez. Tüm kazançlar en iyi ihtimalle vasat kalır ve hala herkesin iyi olacağını kabul edeceği seviyelerden çok uzakta olacaktır.

Ayrıca, piyasada dönme ve son zamanlarda kazanımların azalması ihtimali çok yüksektir.

Şimdiye kadar anlaşılan bir şey, bu piyasanın çok değişken bir pazar olduğudur.

Kripto para birimi piyasası başka bir büyük boğa koşusunu tetikleyene kadar, tek yapabileceğimiz yatırımlarımızı sürdürmek ve en iyisini ummaktır.

Yine de, yaşadığımız yüksek oynaklıktan yararlanmanın bir yolu var.

Doğal olarak, borsa araçlarıyla da ticaret yapabilirsiniz, ancak kısa ticaret söz konusu olduğunda hiçbir şey iyi bir CFD brokerini yenemez. Başlaması kolaydır, son teknoloji grafikler ve araçlar sunarlar ve bir demo hesabıyla, kripto para birimleri risk almadan bile işlem yapabilirsiniz . Para kazanayım derken elinizdeki paradan olmakta var, bunu da unutmayın.

Bunu özetlemek gerekirse, bir sonraki boğa piyasasının ne zaman başlayacağını merak etmek yerine , binlerce yatırımcı gibi yapmalı ve bu durumdan en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız.

Ya da sadece bekleyebilirsin, seçim senin.

Piyasada Yine Yüksek Dalgalanma Olacak mı? Kesinlikle! Tek bir soru, ne zaman olacak?

Geçen hafta yaşadığımız kazançlar küçüktü ve tüm ana varlıklar hala günlük olarak dalgalanıyor. Aslında, Bitcoin veya Ethereum bile destek seviyelerini bulamıyor gibi görünüyor.

Dolayısıyla, soru pazarın dalgalanması halinde değil, asıl soru pazarın büyümeye devam etmeye hazır olup olmadığı ama zaman zaman dalgalanması.

Ve ne olursa olsun, tüm kripto para yatırımcılarının geleceğe ilişkin pozitif kalmaya devam ettikleri görülüyor, en önemli örneklerinden birisi McAfee’den başkası değil.

Yakın tarihli bir açıklamada McAfee, bir Bitcoin’in 2020’nin sonuna kadar bir milyon dolar değerinde ulaşacağına inandığını onayladı .Bu durumda Sanırım yapabileceğimiz tek şey umut etmektir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz