single-image

Google Arama Trendleri Altcoin Aramasında Çarpıcı Sonuçlar

Google Eğilimler, web yöneticilerinin, neyin eğilimde olduğunu bilmek amacıyla anahtar kelime araştırması yapması için yararlı bir araç olabilir, ancak aynı zamanda kripto para birimi topluluğunun avantajına da çalışabilir. ‘Altcoins’ anahtar kelimesine yönelik eğilimlere hızlı bir bakış, 2017’nin tüm zamanların en yükseği olan kullanıcı arama sorgularında bir artış olduğunu gösterir.

Google trendleri platformuna dayanarak, ‘Altcoins’ terimine olan ilgi, 2017’de ortaya çıkan tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor. Terim, Bitcoin dışındaki bir kripto para birimlerinin bir kombinasyonudur. Bu nedenle, Ripple, Binance coin, Ethereum, XRP, Stellar ve diğerleri gibi terimler sonucu elde etmek için birleştirildi.

ABD’deki insanların arama modeline odaklanan veriler, Alaska, Columbia Bölgesi, Delaware, Batı Virginia ve Kuzey Dakota gibi bölgelerin daha fazla sorgulama yaptığını gösteriyor. Tarih aralığı ayrıca Mart 2014 ile Aralık 2018 arasında karşılaştırıldı ve önceki ay önemli sayıda arama kaydetti.

Bu sonuçlar, Bitcoin ve diğer sanal varlıklar tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığında hemen hemen aynı oldukları göz önüne alındığında etkileyicidir. Bitcoin o zamandan beri iyileşmek için mücadele ederken, bu yıl bazı altcoinlerin performansı dikkat çekici. Hatta kripto para birimi kışı karşısında ‘altcoin mevsimi’ olarak etiketlendi.

Şimdi bu arama motoru devi sonucu bu kripto paralar çok kullanıcının ilgisini çekti onaylar. Bununla birlikte, bilinçli kararlar vermek için yalnızca diğer ölçümler veya teknik göstergelerle birlikte kullanılabilir. Bunun nedeni, eğilimin aslında altcoin mevsimi olduğunun bir doğrulaması olmadığı ve dolayısıyla yargılamanın yalnızca buna dayanmaması gerektiğidir.

Weiss Ratings, Bazı Altcoinlerde 20X Artış Tahmini Gerçekleştiriyor
Weiss Puanları LLC 3 Ocak finansal derecelendirme kuruluşu tahmin 2019 yılında, seçilmiş bazı altcoins fiyat önemli bir artış kaydeder söyledi. Platform, artışın şu anda değerinin 20 katı kadar olacağından emin.

Şimdi, Tron’un CEO’su Justin Sun’ın yeni Bitcoin olduğuna inandığını düşündüğü Binance’in (BNB) benzerlerini önemli ölçüde artırdığını görüyoruz . Altcoin’in pazar kapitalizasyonu ve günlük işlem hacminde de büyük ölçüde arttığı göz önüne alındığında, CEO’nun görüşüne çok şey atfedilebilir. Aynı şekilde, tüm bunların Bitcoin 3.000 ila 4.000 $ fiyat seviyelerinde işlem yaparken gerçekleştiğini unutmamak gerekir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz