single-image

Ethereum (ETH) Fiyatı Yakında 190 Dolara Yükselebilir

İki numaralı kripto para ETH son üç gündür zemin kazanıyor. Bozuk para bir gün içinde 174 Dolar ‘a yükseldi, ardından 171 Dolar’a düştü. Aşağı yönlü düzeltmeye rağmen, ETH hala günlük bazda yaklaşık % 0.89 değer kazandı. Ethereum (ETH) yükselen bir kanal direncini test ederken 171 Dolar civarında işlem görüyor.

Bununla birlikte, ilk destek ortalamanın altında 165 dolarda oluşmuş. Bu destek kaldırıldığında, satış 160 Dolar ​​seviyesinde yer alıyor. Bu destek seviyesi düşerse, aşağı doğru momentum hızlanabilir ve bir sonraki düşük hedef 155 dolara ulaşabilir. Ethereum için olumsuz senaryoda izlenecek en yakın destek seviyeleri 150 Dolar ve ardından 145 Dolar .

Yukarı yönde olumlu piyasada potansiyel direnç seviyelerine ulaşmadan önce 175 Dolar seviyesinin test edileceği görülmekte. Daha yukarıda, trader’ların direnç seviyelerine 185 Dolar ve 195 Dolar ‘lık iyileşme için sürekli bir hamle yapmaları gerekecek.

Piyasada Ethereum yine Bitcoin cephesinde yaşanacak olan fiyat artışları ile doğru orantılı olarak değer kazanmaya devam edecektir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz