single-image

Bitcoin (BTC) Fiyatı 9.000 Dolara Yükseldi

Lider kripto para biriminin fiyatı bir kez daha 9.000 Dolar ‘a yükseldi, son 24 saat içinde bitcoin %5 kadar değer kazanmış gibi görünüyor. 9.150 Dolar seviyesinde reddetmeye rağmen, analistler bu son dalgalanmanın Bitcoin için yükseliş çağrısı olduğundan eminler.

Popüler bir kripto para birimi analisti 9.000 dolarlık bu son yükselmenin BTC’nin düşen durumundan kurtulmasına izin verdiğini belirtti .
Eski bir Goldman Sachs yöneticisi olan Raoul Pal tarafından, BTC’nin son fiyat hareketinin daha yüksek hareket etmesinin yükselişine izin verdiğini ileri sürerek güçlü bir koparma olarak nitelendiriyor.

Analistler, kripto para biriminin, tam bir yükseliş eğilimini doğrulamak için 2018’in düşüş sinyalini verdiği gibi, ocak ayını 8.950 Dolar civarında kapatması gerektiğini açıkça belirtti. Döngünün bu bölümünde pazar da henüz yapılmadı.

Birçoğu Bitcoin için yükseliş eğilimi görürken, tüccar geçtiğimiz günlerde dijital varlık piyasası için birkaç aykırı argüman olabileceğini belirtti Bitcoin (BTC) şu anda çok güçlü bir parabolik yapının ortasında işlem görüyor ve BitMEX’teki fonlama oranları son derece yüksek yüksek, ki bu genellikle geri dönüşlerin bir işaretidir.

Ayrıca , 9.000 Dolar ‘lık dört saatlik grafik yapısının Haziran 2019’da görülen 14.000 Dolar’lık yakınındaki Bitcoin fiyat hareketine son derece benzediğini kaydeden bu kripto para birimi tüccarları da var. Kripto varlığını bu son dalgalanma öncesinde işlem gördüğü fiyatlara getirecek bir düşüşten önce güçlü bir yükseliş.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz