single-image

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi 16 Ocak 2020

Kripto para piyasasında oldukça hareketli günler yaşanıyor ancak, bazı altcoinler diğerleri kadar hareketli değil. İki numaralı kripto para olan Ethereum (ETH) 160 dolarlık destek seviyesinin üzerinde dalgalanıyor yakın zamanda muhtemelen 173 Dolar direnç seviyesini yeniden test edebilir.
Alış baskısı ve geçtiğimiz gün yaşanan iyimser hava ile 173 Dolar ‘a yükseldiği bir gerçektir. Ethereum fiyatı 136 Dolar veya 148 Dolar kadar alt seviyelerde desteklenmektedir. Piyasa, üst fiyat seviyesindeki yetersiz alıcılar tarafından daha fazla yükselememiştir. Şu anda, kripto para 173 Dolar ‘ın en yüksek seviyeyi hedefliyor ve 160 Dolar ​​destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Aşağı yönde, eğer satışlar gelir ve fiyat 160 Dolar ​​’ın altına düşecek. Buna karşılık, 160 dolarlık destek seviyesi savunulabilirse , fiyat 173 dolarlık direnç seviyesini yeniden test etmek veya kırmak için hareket edebilir. 173 dolarlık direnç seviyesi kırılırsa yukarı yönlü hareket durmayacak ve 197 dolara ulaşabilmesi mümkün olabilecektir.

Ethereum (ETH), alış baskısı 160 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkarak iyi bir adım attı. Yükseliş eğilimini sürdürmeye devam ederse yukarı yönlü hareket mümkün olacaktır. Aynı zamanda, 160 Dolar ​​fiyat seviyesini savunulması gerekir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz