single-image

Bitcoin SV’nin Devasa Bir O Kadar da Şüpheli Yükselişi

Bitcoin SV fiyatı Pazartesi ve Salı günü tavan yaparak gündeme oturdu. BSV, anahtar direnci olan 175 doları aşarak hızla 350 doların üzerinde bir zirveye ulaştı.
Şimdi ‘Satoshi Vision’ destekçileri bir başka yükseliş için pompa yapıyorlar. BSV’nin hamlelerinin ardında üç ana neden var gibi görünüyor.

Bitcoin fiyatı Ocak ayına yükselişle girdi. Ancak, bitcoin cash ve bitcoin SV 2020’de daha da keskin ve net hareketler yapıyor.

Bu iki bitcoin çatallı blok zincirinden, bitcoin SV en radikal yükseliş sağlayan oluyor, CoinMarketCap’e göre, BSV son 24 saatte neredeyse iki katına çıktı ve bir gün önce fiyatının % 96’sından fazlasını değerine katmış durumda.

Bitcoin SV Için “Büyük Haber” kripto para biriminin en görünür ve önde olan taraftarlarından Calvin Ayre’den 11 Ocak’ta “Büyük BSV haberleri” vaadine işaret ediyor.Haberin ne olduğu hakkında henüz bir haber olmadan, ancak notunun kripto para spekülatörlerini heyecanlandırmış olabileceği anlaşılıyor.

BSV BNB Kripto parasını coinmarketcap’te geride bıraktı, Ayre tweet’ini bırakmadan hemen önce bazı büyük BSV haberleri de vardı. Kriptopara dünyasınki sekizinci en değerli blok zinciri olmak için toplam piyasa değeri (BNB) Binance Coin’i geçti. Bu, özellikle BSV savunucusu Craig Wright ve Binance Founder ve CEO Changpeng Zhao arasındaki uzun süredir devam eden çekişme göz önüne alındığında oldukça karışıklığa neden oldu. Kuşkusuz bu haftaki fiyat hareketleri için bir katalizör olduğu düşünülebilir.

Bitcoin efsanevi kurucusu Satoshi Nakamoto olduğunu kanıtlamak. Kripto dünyası bitcoin’i kimin yarattığı konusunda hala net değil bu bir gizem. Bitcoin teknik incelemesinde yazarı bir takma ad olan Satoshi Nakamoto’yu kullandı.

Ancak Avustralyalı bilgisayar bilimcisi ve önde gelen bitcoin SV savunucusu Craig Wright, Satoshi olduğunu iddia etti.

Wright aleyhindeki bir davadaki son gelişmeler, büyük olasılıkla hızla artan bitcoin SV fiyatında belirleyici faktördür. Florida’daki bir ABD federal yargıcı, Wright’a iddiasını ispatlayacak özel anahtarları açıklamasını emretti .

Wright, anahtarları elinde bulunduran “bir kurye” olduğunu ve bu ay onları teslim edeceklerini söyledi. Blockchain geliştiricisi Dragon Industries, Wright ile bir sohbetin ekran görüntülerini tweetledi ve Pazartesi sabahı “Gelecek hafta dosyalandık ” dedi .

Bitcoin SV topluluğu fiyat artışı konusunda keyifli. Altcoin taraftarları daha büyük hamleler vaat ediyor.

Ancak şüpheciler buna pompa ve çöplük diyorlar.

Ayrıca Dragon Industries bir tweet attı:
Bu şeyi 200 dolara çıkarmak için ihtiyacımız olan buydu.

Ve beni burada yanlış anlamayın. Bu, sahte bir aldatmacadan, dümen üzerindeki insanlar tarafından düzenlenen bir pompa’dan başka bir şey değildir.

Son günlerin en bomba kripto parası kuşkusuz Bitcoin SV oldu, özellikle geçen yıl yaşanan problemli ve tartışmalı çatal sonrası çok tartışılan Bitcoin yatırımcısının yüzünü güldürdü denilebilir. Bitcoin SV önümüzdeki günlerde adından iyi yada kötü çok söz ettireceğe benziyor. Son olarak Bitcoin SV bir çok saygıdeğer borsada yer almamaktadır bu kripto paraya yatırım yapılırken iyi bir inceleme yapılmalıdır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz