single-image

Ethereum (ETH) Düşüşü Diğer Altcoinlerden Çok Daha Fazla Gerçekleşiyor

Çoğu büyük kripto para birimi şu anda bir düşüş eğiliminde olsa da, Ethereum’un düşüş eğilimi kıyaslandığında biraz daha kötü. Örneğin, Ethereum bir denge modeli oluşturan daha düşük bir seviyeyi ayarlayamadı ve bunun yerine düşüş trendi ile devam etti.

ETH 120 Dolar seviyesine sarkıyor. 24 saatlik işlem hacmi her gün düşmeye devam ederken, aşırı satım bölgesine geçmek üzere.

Ethereum 120 Doların Altına Düşecek mi? Çoğu analist, Ethereum’un aşağı yönlü bir eylemle karşı karşıya kalacağı konusunda hemfikirdir. Ethereum şu anda büyük bir düşüş eğilimi çizgisi oluşturuyor ve muhtemelen çok fazla satış baskısı ile karşı karşıya kalacak.

Haftalık analizleri hemen hemen aynı olumsuz düşüş trendi ve yakınlardaki destek seviyelerinin çok az olduğunu gösteriyor. Benzer şekilde, FXstreet , Ethereum’un tekrar önemli seviyelerin altına düşmeye yakın olduğunu bildirdi. Analiz, yalnızca 151.6 Dolar üzerindeki bir hareketin Ethereum’un teknik yönünü bir şekilde iyileştireceğini, ancak şu anda çok muhtemel bir senaryo olmadığını belirtti.

Ethereum geliştiricileri, Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle oldukça meşguldü , ancak, son İstanbul sert çatal yükseltmesi şu ana kadar başarılı olamadı denilebilir. Ağa çözümler getirmek yerine, bu yeni yükseltme, sözleşme başarısızlık oranları önemli ölçüde arttığından operatörlere yeni engeller getiriyor.

Ethereum için her haber kötü haber değil, Fidelity geçtiğimiz günlerde Ethereum için yeterli talep olması durumunda buna destek sağlayabileceklerini açıkladı.

“Ethereum üzerinde çok çalıştık. Bunu Yeni Yılda desteklemeyi amaçlıyoruz, müşterilerimiz tarafından bekleniyor”-

Her iki durumda da, Ethereum 2.0’ın tamamlanması dijital varlık için hala büyük bir kilometre taşı olacak ve geliştiricilere göre, test ağı 2020’nin ilk çeyreğinde başlayacak ardından 30 Temmuz 2020’ye kadar gerçekleşebilecek.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz