single-image

Ethereum (ETH) 130 Dolar Seviyesinde Tutunamadı

Dün gerçekleşen ani yükseliş Ethereum’un fiyatında etkisini kısa zaman koruyabildi, fiyatların önümüzdeki günlerde düşüş kanalı destek seviyesine doğru bir düşüş göstermesi muhtemel görünüyor. Bitcoin , Asya pazarının ilk işlem saatlerinde düşük seviyelere düşerek 7.100 Dolar’ dan işlem görmeye başladı, önde gelen altcoinler ve ardından ETH 135.67 dolar ‘dan işlem görüyordu fakat ani yükseliş ve keskin kazançlar ETH’nin şu an 127.96 dolar seviyesinde işlem görmesiyle hızlı bir şekilde artan volatilite, kriptoda düşüşe neden oldu.

Halen Ethereum (ETH) Kripto para piyasasındaki ikinci sırasını koruyor. Düşüş kanalı destek seviyesinden sıçramasına rağmen, boğalar fiyatı direnç seviyesini geçmeye zorladı. Fiyat 18 Aralık’ta 134,59 dolar olarak kapattı. Satış baskısı ve hızlı gelen kar satışları piyasada kontrolü ele aldı. Potansiyel bir alt sezonu tetikleme şansı için direnişi kırması gerekiyor ancak şu anda imkansız görünüyor.

Bitcoin (BTC) nin beklenmedik yükselişinin ardından satış baskısı ivme kazandıkça fiyat düşüyor. ETH / USD’de 120 Dolar seviyesindeki destek seviyesinin altına düştü ve kapandı. Şu an piyasanın vahşi oynaklığı göz önüne alındığında, düşüş eğiliminin başladığına işaret ediyor.

ETH’deki mevcut hareketler, piyasanın henüz her iki yönde bir hareketle hala makul bir seviyede durma noktasına geldiğini gösteriyor. Bununla birlikte, fiyat düşük seviyenin altına düştüğünde, orta bant yakın vadeli bir direnç seviyesi sağlayarak, sıkışık fiyat aralığında seyrini sürdürebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz