single-image

Ethereum Bitcoin’den Daha Etkin Bir Konuma Gelebilirmi?

Ethereum’un Bitcoin’i gerçekten etkinlik derecesi olarak geçebilecekmi bunu görmeye çalışacağız.

Bitcoin önemli değerde bir pazar olarak icat edildi. Bireyler Bitcoin’i blok zincirin önemli bir parçası olarak tanıyorlar ve kaynakları kriptografik para formlarına sokmaya gittiklerinde, ilk olarak Bitcoin Ethereum’un “mükemmel sözleşmeler” için bir sahne olarak üretildiğini düşünüyorlar . Ethereum blockchain üzerindeki işlemler ise blokajın vurgusu dapplerin var olabileceği bir platform sağlamak.

Bireyler Ethereum ile daha az tanışır. Ethereum para konusunda bir teşvik etrafında toplanmaz; etrafında başkalarına sahne vermek için merkezlenir. Ethereum’un bitcoin’i geçip geçemediği konusunda herkesin farklı görüşleri vardır.

Üç yıl önce tüm dijital para birimlerinde gerçekleşen spekülatif manyadan elde edilen rakamları karşılaştırırken, hatırlamak esastır, sadece bu – teorik bir delilik. Hem Bitcoin hem de Ethereum bazı yeniliklerde yenilikler yaparken, dikkat çeken alım örnekleri dikkate alınmakla birlikte, her iki gelişmiş kaynakta, fiyat artışlarından hiçbiri herhangi bir protokoldeki herhangi bir önemli değişiklikle haklı çıkmamıştır.

2011’den bu yana uzaya olan katkısı kendisine ‘Bitcoin Jesus’ takma adıyla kazandıran Roger Ver, yenilikçi olarak yaygın olan ethereum ve bitcoin gibi kriptografik para biçimlerinin önümüzdeki aylarda ve yıllarda çok büyük artışlar göreceğini kabul ediyor.

Saygılarında göze çarpan bir artış muhtemelen Bay Ver’in belirttiği gibi bitcoin için göze çarpmayan eklemelerle daha fazla göze çarpmayan eklemeler ile bağlantı kuracak, hangi denetleyicilerin “The Flipping” olarak adlandırdıklarını – bitcoinin artık kayda değer piyasa kapitalizasyonuna sahip şifrelemeli para olmadığına işaret eden noktaya değinecek. .

Ethereum’un 2017 yılının başından yüksek noktasına yükselişi, belirgin biçimde daha belirgindi. Bu, Bitcoin’de “tekneyi özlediklerini” hisseden sayısız kişinin, ilave eklemeler için başka bir fırsat gördüğü gerekçesiyle muhtemeldir. Aynı şekilde ICO finans uzmanları ve bağışçıları tarafından belirlendi. ETH alım ağırlığı büyük ölçüde kıt hale gelmiştir. Bu, hem gerçek mavi hem de dejenere olmuş örgütleri, Ether yığınlarıyla işlem görmeye bırakıyor. Eşdeğer veya daha fazla belirgin satın alma olmadan bu tür ağırlık teklifleri maliyeti aşağıya doğru tek yönlü gönderebilir.

Ethereum, merkezi olmayan bir kullanım aşaması verir. Bu, gittikçe artan sayıda insanın yalnızca taşıma gücünü ödünç alarak Ethereum’u kazanabileceğini garanti eder. Aynı şekilde, Ethereum madenciliği de artık kazançlı. Bu, Ethereum ile ilgili düşünceleri genişletiyor. Ethereum’un son birkaç aydan fazla bir süre önce aynı şekilde çok fazla medya reklamı da oldu. Bu, standart finansal uzmanların Ethereum’a yönelmesini sağladı. Bu, zirveden yaklaşık% 40 oranında kaybedilen Bitcoin gibi alternatif dijital para formlarının bir kısmı ile zıtlıkta az kaybetmenin başlıca nedenlerinden biridir.

Ethereum ve ayrıca Bitcoin arasındaki bağlantı hakkındaki gerçekler şüphesiz kafa karıştırıyor. Bunun arkasındaki amaç Ethereum düzenli olarak ikinci şifreleme parası olarak kabul edilir. Kuşkusuz, Bitcoin seçimi, bağlantısı kesilmiş dünyada artmaz; Ethereum’un en saygın şifreleme parasını bitirmesi konusunda kuşkusuz açık bir kapı var. Bununla birlikte, dijital para vitrindeki model bu kadar sağlam değil ve bu nedenle kriptografik para biçimlerinin büyük çoğunluğunun en yüksek oranlarının% 20’sinden fazlasının gerçekte olmasının nedeni bu. Daha sonra Ethereum’un büyük potansiyeli var.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz