single-image

Ethereum, 310 Dolar Üzerinde İşlem Yaparak Daha Yüksek Seviyeleri Hedefliyor

Görünen o ki Ethereum yakında 320 Dolar seviyesini geçebilir. Bitcoin fiyatları 11.000 Dolar’ın üstüne çıktığında, Ethereum 310 Dolar’ ın üzerinde kaldı ve BTC ye karşı kayıp sınırlı oldu.
Ethereum, Bitcoin’in yolunu takip ediyor ve katlanarak sürekli olarak 310 Dolar’ın üzerinde işlem görüyor. Yılın ikinci yarısı, ETH’nin kitlesel kabulünü ve dünya çapındaki kabulünü artırmak için küresel etkinlikler planladığından dolayı, yatırımcılar için yılın daha kazançlı olması bekleniyor. Kripto para mevcut piyasa performansı, hafta sonuna kadar ulaşan 320 dolarlık bir seviyeye ulaşacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz beş gün içinde ETH 300 Dolar işaretini geçti ve 25 Haziran 2019’da % 17’nin üzerinde bir artış göstererek 266.97 Dolar’dan bugünkü 312.58 Dolar’ a yükseldi. İkinci kripto para 312 Dolar’dan yüksek bir miktar kaydetti ve son yedi günde neredeyse 318 Dolar’ a kadar yükseldi.
Ethereum (ETH USD) büyüme yönünden kalıcı olmuş ve yıl boyunca istikrarlı bir büyüme modeli sürdürmüştür. 311 Dolar’lık şu anki fiyatına, son haftadaki durgun eğilimlerin gününün ardından aniden ulaşıldı ve para birimi bu değeri uzun bir süre boyunca korumayı başardı.

Bu hafta sonuna kadar Ethereum 320 Dolar’ ı geçebilir ve Bitcoin’ in yükselmeye devam etmesi durumunda önümüzdeki ay başında 350 Dolar’ın üzerinde işlem yapabilir. Kripto para ETH yıl sonuna kadar 500 ABD Dolarını geçebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz