single-image

Abra Tam Ethereum Desteği Ekliyor

Global yatırım uygulaması artık Ethereum ağında doğrudan alımları destekliyor.
Bugün Abra, Ethereum ağına yerel desteğin başladığını duyurdu. Ethereum (ETH), Abra platformunda depolama, transfer ve ticaret için 30’dan fazla kripto para birimine ve 50 fiat para birimine katılıyor.

En son eklenen, Hong Kong’da bir Blockchain etkinliği olan Token2049’da açıklandı.

Güncellemeden önce, Ethereum yalnızca “sentetik bir varlık” olarak mevcuttu; bu, kullanıcıların uygulama aracılığıyla etere yatırım yapabilecekleri, işlem yapamadıkları veya geri çekemeyecekleri anlamına geliyordu . Platforma tam işlevsellik eklenmesiyle, Ether kullanıcıları artık belirteçlerini biriktirmek ve Abra’nın büyüyen diğer para birimleri listesine göre işlem yapmak için başka bir rampaya sahipler.

Entegrasyon, Ethereum’un 35 milyondan fazla aktif kullanıcısına aktifler arası likidite getirmekte ve eterle işlem yapmak için bir yol arayanlar için erişilebilirliği arttırmaktadır .

Abra güncellemesinden, Ethereum projesinin kurucu ortağı ve ConsenSys’in kurucusu Joseph Lubin şunları söyledi:

“ETH, Ethereum platformundaki uygulamalara güç sağlayan yakıt olarak tasarlanırken, bir işlemin ödeme tarafında çok çeşitli belirteçlerin kullanılmaya başlandığı bir dünyaya giriyoruz. Zarif ve kaygısız zarif cüzdanın eteri ve Ethereum’u doğal olarak desteklediğini görmekten heyecan duyuyoruz ”

Abra yeni güncellemeyi sınırlı bir süre promosyonu ile başlatacak. Kullanıcılar Abra’yı özel bir linkten indirebilir ve ilk 5 $ ‘lık alımından sonra ücretsiz 25 $’ lık eter alabilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz