single-image

Bitcoin 15 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin bugün yürüdü, 15 ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve yeni yükseliş eğilimi modelini sürdürdü.

CoinDesk fiyat verilerine göre, kripto para bugün 11.450 Dolar’a ulaştı . Bu noktada, şifreleme para birimi bir önceki yıla göre % 210’dan fazla oldu ve 6 Mart 2018’den bu yana en yüksek işlem seviyesini gördü.

Lider Kripto Para daha sonra bir miktar geri çekildi ve bu yazı sırasında 11.377.76 $ ‘dan işlem gördü.

Piyasa değerine göre dünyanın en büyük dijital para birimi, art arda yüksekleri belirleyen ve sağlam ve yükseliş eğilimi izleyen önemli güçlü işaretleri gösteriyor.

Sonuç olarak, bazı analistler, bitcoin fiyatlarının bir sonraki aşamada nereye gideceğini düşündükleri üzerinde yoğunlaşmaya başladı.

BitBull Capital’in kripto-para birimi fonu CEO’su Joe DiPasquale, “ Bitcoin, kârlı olmasına rağmen son 10 günde 10 bin $ seviyesini tutarlı bir şekilde koruyarak ve son yedi günde üç kez 11 bin dolara ulaşarak güç belirtileri gösterdi” dedi .
“Devam eden trendle Bitcoin 12 bin dolara ulaşırsa şaşırtıcı olmaz” dedi.

Plouton Mining’in kurucu ortağı ve Kanos Capital Management, LLC’nin baş tüccarı Cole Walton, tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşan dijital para birimine işaret etti.

Bu ilk çalışma sırasında “bitcoin” biriktirdiklerini belirterek finansal kurumların katılımıyla konuştu .

“ Perakendecilik devreye girdiğinde ve insanlar gerçek dijital kıtlığı anlamaya başladıklarında,” “Bitcoin’in bu devrim niteliğindeki yeni varlık için fiyat keşif aşamasına girerken 20.000 $ ‘ın üstüne çıkacağına inanıyoruz.”

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz