single-image

Crypto Twitter Araştırması 2019 Yılında Bitcoin için 15.000 – 20.000 Dolar Aralığını Öngörüyor

Bitcoin son zamanlarda haberlerde oldukça fazla yer aldı, birçoğunun boğa koşusu olduğunu iddia ettiği şeyde büyük dalgalanma görünüyor . Bildiğiniz gibi Bitcoin Üç aydan daha kısa bir sürede, ciddi bir yükseliş sağladı ve aynı zamanda kaybedilen karların bir kısmını geri kazanmak için de yükseldi. Dahası, Bitcoin büyük endüstri türbülansına rağmen ayakta durmaya devam etti.

Bu, birçoğunun, aslında Bitcoin’in oldukça pozitif bir yere yöneldiğine ve 2019’un bu amaç için iyi göründüğüne inanmasına neden olan esneklik sağlıyor. Crypto Twitter’ın yaptığı basit bir araştırmasına göre, Bitcoin fiyat artışını sürdürmek için kararlı görünüyor. Araştırma sonuçlarının paylaşıldığı tweet Josh Olszewick tarafından gönderildi.

Söz konusu araştırma, insanların bu yıl Bitcoin’in pazar durumu hakkındaki görüşlerini içeriyordu. Anket, 100.000’den fazla katılımcının yanıtlarına dayanan hesaplamaları içermektedir. Josh, sonuçları Bitcoin ile ilgili genel inancı ilan eden bir başlıkla birlikte bir grafikte yayınladı. Her zamanki gibi, birçok insan projeksiyonu fark etti ve fikirlerini sunmak için sayılarla ortaya çıktı.

Tarafsız bir bakış açısına göre, kripto pazarının bu yıl iyi göründüğünü söylemek oldukça doğru olur. Hatta bazı analistler, mevcut piyasa eğiliminin neredeyse 2017’deki kripto artışına yol açan piyasa koşullarını yansıttığını öne sürüyorlar . Eğer çizelgeler ve öngörüler bu durumda haklıysa, piyasa yeniden canlanmak üzere denilebilir.

Yaklaşan yeni bir Bitcoin boğa koşusu ile ilgili işaretler 2019’da başlamadı. Yıl başlamadan çok önce, kripto boğalar ve Tim Draper gibi yatırımcılar , Bitcoin’in yukarı doğru gittiğine dair olan inançlarını ifade ettiler. Şu ana kadar pek haksız olmadıklarını görüyoruz.

Aslında, söz konusu araştırmaya göre, ankete katılanların büyük bir yüzdesi, Bitcoin’in yıl sonuna kadar mevcut fiyatından daha değerli olacağına inanmaktadır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz