single-image

Enjin Coin (ENJ) Fiyatı % 20 Yükseldi

Kripto para piyasası oldukça tedirgin günler geçiriyor ve momentumu dalgalı, belirsiz, önümüzdeki birkaç saat veya günlerde işlerin nasıl olacağı görülüyor. Bazı pazarlarda biraz heyecan olsa da, en yüksek para birimleri şu anda oldukça hayal kırıklığı yaratıyor. Son zamanlarda büyük bir değer dalgalanması görmüş olan Enjin Coin fiyatı şu an için hala güçlü bir pozisyonda.

Kimse bazı altcoin’lerin güçlü kazançlar elde etmekte başarılı olduklarını söylersek çok şaşırmayacak, oysa üst sıralardaki kripto paraların çoğunluğu ayı piyasası ile mücadele ediyor. Enjin Coin gibi projeler kesinlikle yükselişlerine Bitcoin fiyatı momentumundan yararlanırken, etkin bir şekilde kendi başlarına hareket edebilecekleri gösteriyor. Bu, şu anki kripto piyasasının ilginç bir parçası, bir sonraki yüksek kazancın ne zaman nereden geleceği belli değildir.

Son 24 saatte, Enjin Kripto Para fiyatında % 21’lik bir artış olduğu görülüyor. Daha da önemlisi, bu aynı şekilde ABD Doları, BTC ve ETH değerlerini etkileyen bir yükseliş eğilimidir. Bu yeni dalgalanma nedeniyle, bir ENJ 0,201 ABD Doları, 5,004 Satoshi veya 0,00144592 Eter değerine ulaştı. Son kazançların geleceklerin çoğunda bazı güçlü kazanımlar kaydedilmiş olsa da, çok umut verici bir olay gibi görülebilir.

Ayrıca Binance, altcoin geliştirici ekipleriyle kendi Telegram kanalları üzerinden bir AMA yürütmeyi planlıyor. Enjin Coin, Holo, Aion ve diğerleri gibi oy kullanma seçeneklerinden biridir. Bu, Binance’in ENJ’nin ne hakkında olduğunu çok iyi bildiğini gösteriyor, ancak biri hemen sonuçlara varmamalı. Listelenen kripto paraların herhangi biri için olabilir, bu tür yükseliş paha biçilmez olabileceğinden, kesinlikle bir miktar heyecan verecektir.

Sadece gerçek fiyat grafiği ile ilgilenenler için, işler umut verici görünüyor, ancak potansiyel fiyat baskısı olmadan görünmüyor. VIP25 Kripto Para Analizi, mevcut değere uygun olarak 5.000 Satoshi’nin geri çekilmesinin mümkün olduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte, 6,100 Satoshi’deki direnişi kırmak büyük bir zorluk olacaktır. Altcoin piyasaları, en iyi koşullarda bile, tahmin edilemez kalır.

Enjin Coin’i dikkate değer bir pazar yapan şey, mevcut piyasa değeri değerlemesi kadar ticaret hacmini nasıl kaydettiğidir. İşlemlerin çoğu UpBit, Bithumb ve Binance’ten geldiğinde, öngörülebilir gelecek için aynı şeylerin olabileceği görülüyor. Fiyatın ne kadar yükseleceği, yakın gelecekte düşüş eğilimi gösterebileceği için belirlenmeye devam ediyor. Bu tür hızlı kazançlar, herhangi bir tepki olmadan, sürdürülebilir değildir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz