single-image

DigiByte %15 Daha Değer Kaybetti

Kripto para birimi piyasaları şu anda düşüş baskısına maruz kalmaya devam ediyor. Eski bir Altcoin olan DigiByte, değeri bilinmeyen bir nedenden ötürü oldukça sert bir şekilde düşüş yaşıyor. DigiByte fiyat kayıpları artmaya devam ederken, DGB’nin oldukça kısa sürede 300 Satoshi’nin altına düşme ihtimali var gibi görünüyor .

Her ne kadar Bitcoin bir düşüş gösterdiğinde altcoinler genellikle değer kaybedecek olsa da, DigiByte için mevcut kayıpların da pek mantıklı olmadığı açık. Kayıpları, ilk 50’deki neredeyse tüm diğer kripto paralara kıyasla çok daha sert ve bu durum DGB takip eden, spekülatörü ve tüccarı endişelendiriyor. Şu an için, geleceğin DGB için ne olacağı hakkında yorumlar devam etse de, önümüzdeki birkaç saat ve günlerde ne kadar düşüş veya yükseliş yaşanacağını kimse bilmiyor.

DigiByte son zamanlar da artan düşüş baskısına maruz kalmaya devam ediyor. USD değerinde % 14,4 ve Bitcoin’de % 12,85 oranında bir kayıpla bir DGB şimdi 0,012268 ABD Doları veya 311 Satoshi olarak fiyat bulmuştur. Her iki seviye de hiçbir şekilde cesaret verici değildir, ancak bu kayıpların bir kısmının oldukça hızlı bir şekilde ihmal edilmesini beklemektesiniz. Bununla birlikte, işlem hacmi sadece 1,3 milyon dolar ile, ancak bunun yakın bir zamanda gerçekleşmesi gerekmeyebilir.

Sosyal medyada, şu anda DigiByte’yi çevreleyen bazı söylentiler var. Örneğin Stephen Kendal, DGB’nin Coin Fest UK’de temsil edilmesinden oldukça memnundur. Bir sonraki etkinlik gelecek hafta Manchester’da yapılacak. Bullex’in yardımı olmadan, bu vitrin bakışıyla mümkün olmazdı. DigiByte’nin perde arkasinda hala çok sey var, fiyat bize bir hikaye anlatsa bile.

Diğer topluluk üyeleri de bu altcoin ve blockchain projesi hakkındaki sözlerini yaymak için görevlerini yerine getiriyorlar. RedTekno, DigiByte’in bütün taraflarını vurgulayan çok ilginç bir infografik paylaştı. Biri bu para biriminin dört yıldan uzun süredir var olduğunu unutuyordu; bu, bugün ve yaşta çok az sayıda altcoin alabiliyor. DGB bugünlerde lehine çalışan birçok kişiye sahip olabilirken, Bitcoin bir kısmı gelecek için hâkim para birimi olarak kalacaktır.

Coinbase Custody tarafından son zamanlarda yapılan bir tweet ile ilgili bazı haberler var. Kyber Network bu platforma eklendiğinden, DGB topluluğu üyelerinin çoğunun hayal kırıklığına uğradığı anlaşılıyor.Açıkça görülüyor ki Coinbase olabildiğince çok sayıda varlık ve para birimini destekleme hareketlerinden geçiyor olsa da onlar da mucizeler yaratamazlar. Şimdilik, DGB meraklıları bekle ve gör diyerek önümüzdeki günlerin ne getireceğini görecekler.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz