single-image

DASH’dan Yeni Haberler Var

Son haberlere göre Çevrimiçi bir perakendeci olan Crypto Emporium şimdi DASH’yi bir ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.
Crypto Emporium Tarafından Kabul Edilen DASH
Dash için, yalnızca çevrimiçi bir kripto perakendecisi olan Crypto Emporium’un şu anda Dash ödemelerini kabul ettiği bildirildikten sonra gerçekleştirilmesi daha fazla kabul görüyor. Crypto Emporium, elektronik, otomobil, motosiklet ve mülk dahil çok çeşitli ürün seçenekleri sunmaktadır. Şirketin Etihad Airways’in ortağı olduğunu da belirtmek ilginç. Kuruluş tweetledi: “DASH, http://CryptoEmporium.eu adresinde desteklenmektedir. DASH $ ‘ın Crypto Emporium platformuna derhal etkisiyle entegre edildiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz. Dashpay, uzun vadede tamamen inandığımız ve mükemmel topluluklarına hizmet etmek için sabırsızlandığımız bir proje ”dedi.

Crypto Emporium’un kurucusu, Dash kullanımıyla ilgili zaten toplumdan artan ilgi ve heyecan hakkında konuşuyordu. Stephen Travers, kurucusu tarafından yapılan yorumda;

“Dürüst olmak gerekirse, Dash topluluğunun tepkisi yüzünden oldukça şaşırdık. Crypto Emporium’daki Dash’i kabul etmemizi ve kendi araştırmalarımızı yürütmemizi isteyen birkaç e-posta aldıktan sonra, soruyu topluluğa Twitter üzerinden koyduk. Dash’in sahip olduğu zekice motive, yardımcı, düşünceli ve bilgili bir topluluk. Her zaman bir proje ile yatırımcıları / sahipleri arasındaki ilişkiyi her zaman hissetmişizdir, bu proje hakkında genelde çok şey söyler. Bu geçmişte her zaman inanılmaz derecede dikkatli olduğumuz ve desteklediğimiz birçok kripto para birimi ile harika ilişkiler kurmayı başardığımız bir şey. Bu ilişkiyi Dash ile kurmayı ve onların topluluğuna farklı bir şekilde hizmet etmeyi umuyoruz. ”

Dash fiyatı son haber ardından yükseliyor, uzun süren sıradan ve yatay işlemlerden sonra dash tekrar canlandı.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz