single-image

Büyük Miktarda Ethereum Transferi Sonrası Vitalik Buterin Şüpheleri Üzerine Çekti

25 Aralık’ta blockchain analitiği başlangıcı ViewBase , yaklaşık 25 milyon dolar değerinde ETH’nin Kraken, Huobi ve Binance’a taşındığını tespit etti. Başka bir büyük satışın uzaktan olasılığı bile hemen çok fazla FUD’ye (korku, belirsizlik ve şüphe) yol açtı.

Ethereum’dan Vitalik Buterin’in yakında çok sayıda ETH satmayı planlayabileceği yönünde haberler var . Kripto topluluğu bu konuda endişeli ve konu hakkında konuşuyor 25 milyon dolarlık ETH satışı gerçekleştirebileceğini mümkündür diyorlar.

Noel gününde Buterin, kripto para izleme kaynağı olan Etherscan’ın şu anki fiyatta yaklaşık 11.7 milyon dolar değerinde olduğu tahmin edilen 92.000 ETH civarında önemli bir hareket fark ettiğinde dedikodular artmakta. Sabit bir cüzdandan ABD’de bir kripto borsası olan Kraken’e taşındı.

Transfer, tespit edilen üç büyük transferin sadece bir parçasıydı. Diğer ikisi, Binance’a transfer edilen 25.908 ETH ve Huobi’ye transfer edilen 99.987 ETH’yi içeriyordu. Aktarılan ETH’nin toplam değeri yaklaşık 25,5 milyon dolar ekliyor. Bu transferler gerçekleştirilmeden önce, yaklaşık 300.000 ETH’ye sahip olan cüzdanın çoğunun son birkaç yıldır Buterin’den alındığı söyleniyor.

Transfer, tespit edilen üç devin bir parçasıydı. Diğer ikisi, Binance’a transfer edilen 25.908 ETH ve Huobi’ye transfer edilen 99.987 ETH’yi içeriyordu. Aktarılan ETH’nin toplam değeri yaklaşık 25,5 milyon dolar ekliyor. Bu transferler gerçekleştirilmeden önce, yaklaşık 300.000 ETH’ye sahip olan cüzdanın çoğunun son birkaç yıldır Buterin’den alındığı söyleniyor.

Ethereum kurucusu, bu adı geçen aktarımı kesin bir şekilde reddetti ve bir başkasının bir alışverişin adresini yanlış takip edilmiş olma olasılığına dikkat çekti.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz