single-image

Bitcoin’de 5 Bin Dolara Giden Yol Zorlu Görünüyor

Bitcoin’de halen devam eden toparlanma rallisi, teknik tablolara göre 5.000 ABD Doları’na doğru ilerlemeyi engelleyebilecek önemli bazı engellerle karşı karşıya kalabilir.

Kripto Piyasa piyasasının önde gelen kripto para birimi, bu hafta başlarında teyit edilen kısa vadeli düşüş eğilimi trendini bitirip yükselişe geçti, bugün iki haftadaki en yüksek olan 4.200 ABD Doları’na kadar yükseldi .

Bitcoin’de son 24 saat işlem hacmi 8 milyar ABD Doları’nın üzerinde aylık yüksek seviyelere sıçradı , 4,000 ABD Doları olan psikolojik engelin aşılması sürdürülebilir gibi görünüyor .

Sonuç olarak, daha fazla pazarlık eden satıcılarda bu oyuna katılabilir ve fiyatlar üzerinde yukarı doğru bir baskı yaratabilir. Öyle olsa bile, bu psikolojik seviyenin etrafındaki alan önemli teknik hatlarla dolu olduğundan, ralli bir süreliğine 4,400 ABD Doları civarına çıkabilir gibi görünüyor.

Bitcoin, kısa vadede 4.400 ABD Doları ile 4.430 ABD Doları direnç bölgesini aşmakta zorlanabilir.
Yada 4,430 ABD Doları üzerinde olan yüksek hacimli bir miktarı, 5.000 ABD Dolarına kadar çıkan hızlı bir hamle takip edebilir.
Bitcoin’nin Çarşamba gününün en yüksek seviyesi olan 3.924 ABD Doları’nın altına düşmesi halinde, piyasada 4.400 ABD Doları’na olan umutları kırabilir.
Bitcoin’in 3,630 ABD Doları altına düşmesi, bu ralliyi geçersiz kılacaktır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz