single-image

Bitcoin Yeniden 3.500 Doların Altında İşlem Görüyor

Bitcoin 3.500 ABD Doları altına düştü ve 5 milyar ABD Doları kripto pazarından silindi , Ethereum gibi büyük kripto varlıklar ABD Dolarına karşı % 6 ve daha fazla değer kaydetti.

Küresel pazardaki tüm kripto para birimlerinin değerlemesinde hatırı sayılır bir düşüş 11 Ocak’ta gerçekleşen güçlü bir satış dalgasından sonra geldi.

Son 48 saat içinde kripto pazarının performansındaki en büyük sorunlardan birisi, Bitcoin BTC ve Ethereum ETH da dahil olmak üzere çoğu kripto para birimdeki düşük günlük işlem hacmidir . Direnç eksikliği, piyasayı kısa vadede uzun bir düşüşe karşı savunmasız bırakabilir. BTC fiyatının 3.000 ABD Doları seviyesinin altına düşmesi büyük olasılıkla 3.000 ABD Dolarının altına güçlü bir alım duvarları kurması muhtemel görülebilir.
En büyük kripto Para Birimi Bitcoin BTC belirli bir seviyenin altında para alım duvarları ayıların piyasayı destek seviyelerinin altına itmekten alıkoyduğu için kripto para birimi piyasası düşük bir fiyat aralığında iyileşebilir gibi görünüyor.

Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç gün içinde genel olarak fazlasıyla oynaklık beklenmektedir ve büyük kripto para birimlerinin performansına bağlı olarak, küresel pazardaki dijital varlıkların çoğunluğu kısa vadeli düşüşlere karşı savunmasız hale gelebilir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz