single-image

Pablo Escobar’ın Kardeşi Yeni Çıkartacakları Kripto Paranın Trump’ı Görevden Alınması Çabalarını Destekleyeceğini Söyledi

Eskiden Uyuşturucunun lordu diye adlandırılan Pablo Escobar’ın kardeşi , ABD Başkanı Donald Trump’ın görevden alınmasını desteklemeyi hedef alan bir şifreleme para birimi başlattıklarını açıkladı.

Bir web sitesinde yayınlanan escobartrump.org , bu yeni belirteci ESCOBAR olarak adlandırıldı ve ABD dolarına bağlı olarak belirleneceğini iddia ettiği ethereum ERC-20 tabanlı bir stabilcoin olacak. Proje Pablo Escobar’ın ağabeyi Roberto Escobar tarafından kuruldu.

“Kripto Para , bir GoFundMe bağış toplayıcısının kapatıldığı ve sansürlendiği Impeach Trump Fonu için para toplama aracı olarak ortaya çıktı. Kripto para birimleri sayesinde sansürlenemeyecek”

Proje şu anda, ICO’nun 200 milyon adet ön satışını elinde tutuyor ve Çarşamba gününden başlayarak 10 Mayıs’a kadar sürüyor. Kripto para Escobar’ın yayımladığı beyaz kağıda göre toplamda 1 milyar ESCOBARS satmayı umuyor . Web sitesinde iddia edilen stablecoin, Belize’deki bir şirket aracılığıyla dolar karşılığınıda ödeyebileceği söyleniyor.

Olof Gustafsson, Escobar Inc. CEO’su söylediğine göre “ByeByeTrump” planı onlar başlıklı GoFundMe kampanyası üzerinden 50 milyon ABD Doları toplamak amaçlanmıştı. Ama kampanya platformunda engellendi hemen ardından alınan karar kripto parayı başlatmak,oldu.

“Sadece 10 saatte 10 milyon dolar bağış toplandıktan sonra GoFundMe tarafından kapatıldık ve bir daha sansürlenmemek için ESCOBAR stablecoin Kripto Parasını başlatma kararı aldık. Trump İdaresi tarafından veya Başkan Trump’ın bizi bizzat kapattırdığına inanıyoruz. ”

GoFundMe’nin tarafı bu iddiaları henüz doğrulanmadı. Escobar Inc tarafından sağlanan ve 10 milyon dolarlık bağışın yer aldığı bir kampanya sayfası olduğunu iddia eden bir ekran görüntüsü yayınladı.

Trump görevden alma kampanyası için başka bir sitede Roberto Escobar, “Roberto escobar, 100 milyar doların üzerinde bir paradan sorumlu olan muhasebeciydi ” Pablo ile birlikte eski Medellín uyuşturucu kartelinin kurucu ortağı olarak tanımlanıyor.

Escobar Inc. daha önce düştü gibi görünen dietbitcoin adında başka bir kripto para yayınladı. Bu kripto varlığın satış web sitesi şu anda Google Chrome tarafından ziyaretçiler için güvenlik riski olarak sınıflandırılmaktadır.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz