single-image

Bitcoin ve Altcoinler Kritik Seviyede

Kripto paralar son birkaç gün ve haftalar boyunca değerlerinin önemli bir miktarını kaybetti son Bitcoin satış dalgası toplam kripto para birimi piyasasında olumsuz etkiler yaratıyor.

Analistler Bitcoin’in şu anda kritik bir destek seviyesinin üzerinde bir ticaret yaptığını belirtiyor ve bu seviyenin sürekli olarak savunulması, potansiyel olarak altcoinler için önemli ölçüde daha da yukarı çıkmak için kapıları açıyor.

tüccarın bu seviyedeki bir kaybın yoğun ve uzun bir satış dalgasına yol açabileceğini düşünmelerine yol açıyor.

Bitcoin 8.500 dolarlık fiyat seviyesinde işlem görüyor ve bu da alıcıların yukarı yönlü bir ivme kazanmaya çalıştığı dün belirlenen son 8.800 dolarlık seviyeden bir düşüşe işaret ediyor.

Buna rağmen, kripto paralar yeni ortaya çıkan düşüş eğilimine rağmen, önemli bir destek seviyesinde 8.500 dolarda tutunabildi ve son satış dalgası 8.500 dolar seviyesini kırdı ancak 8.411 dolar seviyesinden sonra bir miktar toplanarak yeniden 8.500 dolar ile 8.800 dolar arasında değişebilecek bir aralıkta işlem görecek gibi görünüyor.

Bu son düşüş trendi ve devam eden yan ticaret, altcoinler için kötü olduğunu kanıtladı ve birçoğu son kazanımlarını önemli ölçüde sildi.

Ethereum, 290 dolar ‘lık en yüksek seviyelerinden önemli bir geri çekilme gören bir altcoin oldu ve kripto para birimi, mevcut fiyatı 216 dolar’ a kadar hafif bir destek bulmadan önce 210 dolar ‘ın seviyesinin altına kadar geriledi.

Altcoin pazarlarındaki mevcut türbülansa rağmen, bir tüccar ve analist şimdi Bitcoin’in 8.500 doların üzerinde tutabildiği takdirde kripto paraların yakında yoğun hareketler görebileceğini belirtiyor.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz