single-image

Bitcoin (BTC) Alıcılar Hala Tereddüt Ediyor

Bitcoin hala uzun vadeli üçgen konsolidasyon paterninde kaldı, çünkü alıcılar daha yüksek fiyat almakta tereddüt ediyor olabilir. Teknik göstergeler en düşük direnç yolunun hala yukarı yönlü olduğunu gösteriyor.

Yükseliş momentumunun mevcut olduğunu göstermek için uzun vadeli üzerindedir. Ayrıca dinamik destek olarak tutuyor ve başka bir kat eklemek için yakında. Daha büyük bir dip hala 3,700 dolar civarında üçgenin dibinde yükselmeye neden olabilir.

RSI yükseliyor, böylece alıcılar kendi tarafında bir miktar enerjiye sahip olurken fiyat da uygun olabilir. Bu osilatör, merkez çizgisini tam olarak aşmak üzere olduğundan, yükseliş momentumu hala yükselebilir ve alım koşulları görülene kadar devam edebilir. Ayrıca alım bölgesinin yarısına kadar sürmekte ve bu da alıcıların oyunda biraz daha uzun süre kalabileceklerini göstermektedir.

Üçgenin üstündeki bir kırılma, boğa akışının geri döndüğünü ve Bitcoin’in grafik oluşumuyla aynı yüksekliğe tırmanabileceğini doğrulayabilir . Bu üçgen 3,200 ila 4,300 dolar civarındadır, bu nedenle ralli 1,100 dolar civarında olabilir. Benzer şekilde, desteğin altındaki bir kırılmayı aynı yükseklikte bir ayrılma izleyebilir.

Bitcoin cephesinde şu ana kadar önemli bir gelişme olmadığı görülmekte ve bu durum, alıcıların mevcut ivmeyi sürdürmek için mevcut konsolidasyon ve tereddütlerini açıklamaktadır. Bazı analistler de beklentilerinde düşüş eğilimi gösterirken, piyasa gözlemcileri azalan işlem hacimlerine daha fazla dikkat ediyorlar.

Geç Bitcoin’in sahte hacim endişeleri var. Crypto Integrity tarafından yayınlanan bir raporda, rapor edilen hacimlerin % 88’inin OKex, Bit-Z, ZB.COM, CoinBene, LBank, Huobi Global, BW, HitBTC, IDAX, BitMart ve CoinTiger gibi borsalarda şişirilebileceği öne sürüldü.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz