single-image

Bitcoin SV (BSV) Yeni Yılda % 115 Yükseldi

Bitcoin SV’nin son çalışması, önümüzdeki günlerde tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye keskin bir bakışla 200 Dolar seviyesini kırdığı içinbir yükseliş momentumuna girmiş durumda. 1 Ocak tarihinde 95.50 Dolar gün içi dip seviyelerden sakin yükselmesi üzerine 2020 yılında % 100 üzerinde kazanç ile ilk 6 en iyi coin surakamasına yükseldi , Artık kripto para piyasasında değeri ile pozisyona sahip. BSV’nin yükselişinde yaşanan tüm piyasa anormalliklerinde, BCH meraklıları, ortaya çıkmanın eşiğinde olduğu için sınırda.

Bazı kripto kripto analistleri, Bitcoin maksimalistleri tarafından “sahte Bitcoin” olarak ilan edilen bir coin için böyle bir artış öngördü. Her şeye rağmen, BSV’nin fiyatı şu anda son iki haftada % 115’lik keskin bir artışı temsil eden 205 Dolar seviyesinde bulunuyor.

Şu anda piyasa değeri 5.16 milyar dolar olan BCH, sadece üç büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple’ın arkasında duruyor. BSV’nin toplamda 3,6 milyar dolarlık piyasa değeri var ve mevcut eğilim devam ederse, iki blok zincirinin yarışması sadece bir zaman meselesi olacak.

Bazı analistler BSV pazarının manipüle edildiğine dair açıklamaları mevcut. BSV’nin sadık destekçisi ve başlangıca neden olan kendini ilan eden Satoshi Nakamoto, Craig Wright tarafından üçüncü Tulip Trust’ın lansmanı buna örnek olarak verilmekte.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz