single-image

Bitcoin İçin Dalgalanmalı Günler Bekleniyor

Bitcoin’in nereye gittiği belirsizleşiyor . Bu, Bitcoin’in doğrudan 20.000 Dolar’a gideceği ve kısa bir süre içinde tamamen yeni bir rekor kıracağı umudunun hemen ardından geliyor.

İşler bu şekilde değiştiğinden beri sektördeki deneyimli analistler ve tüccarlar lider kripto para biriminin son birkaç gün içinde olduğundan daha düşük seviyelere yol alabileceğini öne süren fikirlerini paylaşıyorlar.

Youtube içerik yaratıcısı Omar Bham’a göre , bu tüccarların çeşitli görüşlerine bakmak, Bitcoin’in birkaç hafta veya bir ay boyunca 20.000 Dolar olan tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasından önce 8,800 Dolar ila 14.000 Dolar arasında daha fazla zaman geçireceğini gösteriyor. Yetkili, yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine o zamandan itibaren, başka bir büyük düzeltmeden önce 28.000 Dolar ile 30.000 Dolar arasında bir değere ulaşılacağını belirtti.

Bu görüş, başka bir kripto para birimi işlemcisi ve analisti DonAlt tarafından da desteklenmektedir. Bitcoin’in çizelgeleri önermediği halde zaten olduğundan çok daha düşük düzeyde geri çekilebileceğini söylüyor . Bu 8,800 Dolara atıfta bulunabilir. Omar ise daha kötüsü olup olmadığından emin değil.

Bu, büyük bir boğa koşusu için umutlarını dile getirenlere biraz üzecek bir varsayım olsa da, 8.000 Dolar veya daha düşük bir fiyattan satın almayı kaçıran bazı alıcılar için son fırsat olarak görebilecekler. Aslında, Tone Vays gibi bazı tüccarlar Bitcoin’in 4.000 Dolar’a geri döneceğine ve bunun da ek bir fırsat olabileceğine inanıyorlar.

Görüldüğü gibi Kripto para dünyası oldukça dalgalı ve belirsiz bir döneme girmiş durumda. yatırım yapacak olanların genel pazar hareketlerini ve haberlerini iyi izleyerek karar vermeleri gerekmektedir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz