single-image

Bitcoin Haziran Başındaki Trendini Tekrarlama Potansiyeli Olabilir

Bitcoin’in başı çektiği kripto para trendi, 10.000 doların altına düştüğü zamanki gibi yeniden bir satış baskı tuzağına düştü. ABD doları karşısında 7,659 Dolar ‘dan neredeyse 8,100 Dolar ‘a olan kısa toparlanmaya rağmen, BTC’nin şu anki eğilimi önümüzdeki birkaç gün boyunca düşüş eğilimi olabileceğinin sinyallerini veriyor.

Bitcoin, akşam saatlerinde bir kez daha 8,000 Dolar ‘ın altında işlem görüyor. Altcoinlerin çoğu Bitcoin’i takip ediyor, dirençli kalan birkaç kripto para birimi haricinde aynı yöne de düşmekte. Son 24 saatte BTC / USD işlem çiftinin bir kısmı piyasadaki değerinin % 1.25’ünü düşürdükten sonra 7.900 Dolar’a gidiyor.

Bununla birlikte, ünlü bir kripto yatırımcısı, Bitcoin’in sadece dipten bir çıkış yolu aradığı iddiasıyla yükselişe olan desteğini ve inancını açıkladı.

Crypto Welson olarak bilinen tüccar, Bitcoin’in Haziran ayının başında gösterilene benzer bir eğilimi tekrar etmesi ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti.

İyimserliğini daha da ileri götüren Crypto Welson, belirtildiği gibi aynı kalıbı oluşturduktan sonra, Bitcoin’in önceki 13.900 dolarlık zirvenin üstünde bir değere sahip olacağını belirtti.

Welson, bu hafta Bitcoin’in boyun çizgisinin üzerinde bir pompa üretmesi durumunda tahmininin daha fazla destekleneceğini belirtti. Bu gerçekleşirse Bitcoin ve altcoinler oldukça fazla yükseleceğini belirtti.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz