single-image

Bitcoin (BTC)10.200 Dolar Direnç Seviyesinin Üzerine Çıktı

Bitcoin (BTC) 10.200 Dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarken yükseliş momentumunu canlandırıyor. Bitcoin yükseliş eğilimi memnuniyet verici, ancak bu yükselen kama deseni yakın vadede tersine dönmeye hazır olabilir.

Bitcoin, 10.000 Dolar’ın üzerinde etkileyici bir geri dönüş gerçekleştirdi yeni yüksek seviyeler geliyor. En büyük kripto para birimi fiyatı, yükselişteki hareketine altcoinlerde ayak uyduruyor. Dikkat çekmek gerekir bir boğa piyasası için fiyat düşüşleri gereklidir. Daha fazla insanın piyasaya nispeten daha düşük bir fiyatla girmesine izin vererek varlığın daha fazla talep yaratmasını sağlarlar.

Şu anda gerçekleşen yükseliş eylemi için Bitcoin’in 9.700 dolarlık desteğe yakın zamanda geri çekilmesi beklenebilir. Bitcoin, boğa bölgesinde sadece 10.000 doların üzerinde değil, aynı zamanda yeni yıllık yüksek seviyelerde 10.450 dolara da kadar ulaştı. Bitcoin 10.000 doların üzerinde ikna edici hareket ve 10.200 dolarlık direnç seviyesinin aşılması aşırı alım için işaret fişeği oluşturmuş gibi görünüyor. Bitcoin’i bir sonraki engelin üzerine 10.400 Dolar üzerinde fiyat bulması gereklidir.

Şu an ticaret yapanlar Bitcoin’in aşırı alım koşullarında ilerlediğinin farkında olmalıdır. Bu, yakın vadede geri çekilmenin mümkün olduğu anlamına gelir. Ayrıca, yükselen bir kama deseninin oluşumu, özellikle 10.400 Dolar ‘lık direnç temizlenmezse, yaklaşan bir dönüşe işaret eder.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz