single-image

Ripple (XRP) Yeni Seviyelere Yükselebilir

Bitcoin hızlı bir şekilde yükseldikçe, piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’nin fiyatı da bu yükselmeyi takip ediyor.

Son 24 saatte 0.287 Dolar karşılığında işlem görüyor ve Bitcoin’in % 5.5 performansından daha yüksek bir performans sergiliyor. Bu fiyat noktası, kripto para biriminin iki veya üç gün önce oluşturduğu seviye olan kalı 0.29 Dolar’dan geride kalmakta.

Durum ne olursa olsun, analistler XRP’nin son yükseliş eğiliminin önümüzdeki aylarda daha büyük seviyeler için kripto para birimini hareket edeceğini düşünüyor.

Tanınmış bir analist CJ mevcut işlem aralığının 0,315 Dolar üst seviyesinden başlayarak 0.75 seviyesine kadar yükseltmeye hazır olduğunu gerçeğine işaret eden “güzel ilerliyor” yorumunu dile getiriyor.

XRP, Ichimoku Cloud göstergesinin Kumo bandının üzerinde kırılarak yükseliş eğilimi gösterdi.
200 günlük üssel hareketli ortalama, varlığın fiyatı üzerinden geçti. 200 günlük EMA, çoğu varlık için genellikle önemli bir geri dönüş noktası olarak görülür.

Kripto para birimi, yakın gelecekte düşüş etkisini geçersiz kılmaya hazır görünüyor, bu da çok daha az direnç olacağını ve çok yıllı düşüş trendinin kırılacağını gösteriyor.
Şu ankine benzer sinyaller XRP’nin 2017 sonunda artışına başlamadan iki hafta önce görüldü ve bu süre zarfında varlık, bir ay içinde % 1,000’den fazla artarak 0.20 Dolar’dan 3.00 Dolar ın üzerine çıkmıştı.

XRP için bu gösterge tarafından verilen satın alma sinyallerinin bu tarihsel emsali, varlığın daha yüksek seviyelere ulaşmanın eşiğinde olduğunu göstermektedir.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz