single-image

Bitcoin Bir Sonraki Ralli Başlamadan Önce 8.000 Doların Altındaki Bölgeye Düşebilir

Bitcoin, bir kez daha önce belirlenen destek seviyesinin altına düşmeye başladı aşağıda kırıldığından bu yana direnç seviyesine 8.700 Doların altına geriledi bir süre sonra yükseliş girişiminin ardından kısa vadeli destek seviyesine düştü.

Analistler artık Bitcoin’in daha yüksek dalgalanmalara yetecek kadar alım baskısı almadan önce yüksek ve yeni düşüşler olabileceğine dikkat çekiyorlar.

Bitcoin boğaları, Önemli Bir Güç Sağlayamazken 8.700 Dolara doğru hareket reddedildi ve Bitcoin , bugün 8,540 dolardan ve daha da düşerek 8.300 dolar’dan işlem gördü olan şu anki fiyatı ile kabaca % 1 düşerek işlem görüyor aynı zamanda düşüş devam ediyor.

Dünkü kısa vadeli yukarı yönlü hareket, boğaların yarattığı belirgin güç olmasına rağmen durgunlaştı ve kripto para birimini daha fazla yükselemedi, satış baskısı yakın vadeli fiyatı kontrol altına almaya başlayabiliyor olması zayıflığı işaret etmekte.

Twitter’daki popüler bir şifreleme para analisti olan Livercoin, son zamanlarda çıkan bir tweet’te, bu direnç seviyesine geçişin tüm yukarı likiditeyi taradığını açıkladı.

Twitter’daki bir başka popüler kripto analisti Mayne, Livercoin’e benzer bir gözlemini sundu ve Bitcoin’in daha fazla kazanmalarını sağlayacak bir destek bölgesini vurmadan önce yakın vadede 8,150 dolar ‘a kadar düşeceğine inandığını açıkladı

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz