single-image

Bitcoin 8,600 Dolar Direnç Seviyesine Ulaştı

Kripto para birimi piyasası bir kez daha yükseldi ve tüm ekosistemin piyasa değeri şimdi 228 milyar doların üzerinde. Bitcoin pazarda yeniden güç kazanıyor. Son birkaç gün içinde, önde gelen kripto para birimi, 8.300 Dolar’lık bölgeyi kazandı ve daha fazla yükselmek için yeni bir girişimle pazarda yükseliş için baskı yapıyor.

Kilit direnci kırmanın yolu Bitcoin için yeniden açıldı ve BTC’nin fiyatı 8.600 dolara dokundu. Bitcoin’in fiyatı yükseliş eğilimindeyken 8,630 dolar’a yükseldi ve bu da daha yüksek trendlerin ihtimalini beraberinde getiriyor .

Bu, Pazartesi’den bu yana ilk önemli BTC fiyat artışını işaret ediyor. BTC’nin 8,500 Dolarının üzerinde hareket ettiği görülen artış, bir anda olduğu gibi oldukça hızlı gerçekleşti. Son 7 günden beri, Bitcoin 8,600 dolar seviyesini ilk kez ziyaret ediyor.

Pazartesi günü daha önce, Bitcoin hafta sonu boyunca 7.800 dolara düştükten sonra 8.350 dolara kadar fırladı. Yükseliş daha sonra yavaşladı ve yatay seyir başladı, ancak Bitcoin o zamandan beri 8.100 dolar üzerinde güçlü bir destek noktası yakaladı.

BTC ABD dolarına karşı % 5,1 değer kazanmış gibi görünüyor. Bitcoin mevcut trend göz önüne alındığında 8,300 Dolarının üzerinde yeni bir destek oluşturmuş görünüyor.

BU yükseliş trendinin devam edip etmeyeceğini önümüzdeki saatler ve özellikle asya piyasalarının açıldığı zaman daha net görebileceğiz.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz