single-image

Bitcoin Bir Sonraki Boğa Koşusu Öncekini Geçebilecek mi?

Weiss Ratings, bazı analistlerin 2017’den daha büyük olacağını söylediği bir sonraki boğa koşusu hakkında konuştu . Bir tweet’te , firma hiçbir boğa koşusunun bir öncekinden daha büyük olamayacağını, ancak kripto para birimlerinin yatırımcılar nedeniyle çok fazla potansiyele sahip olmadığını söyledi. sektöre dönmesi muhtemel.

Birçok analist ayı piyasası ve Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin zaten ısınmakta olduğu bir sonraki boğa koşusu hakkında konuştu. Araştırmacı ve Delphi Digital’in kurucu ortağı Tom Shaughnessy’den analistlerden biri, bir sonraki boğa koşusunun 2017’yi geçeceğini söyledi .

İkna edici bir şekilde Tom, 2017 boğa koşusunun kripto para birimi teknolojisi için yutturmaca tarafından tetiklendiğini söyledi; bu yüzden uzun sürmedi, ancak gelecek boğa piyasası, geleneksel finansal sistemler yatırımcıların başarısız olmaya başlamasıyla, kripto para birimleri için gerçek şekilde tetiklenecek.

Piyasada büyük potansiyel gören tek kişi Tom değildir, Tom Lee gibi pek çok kişi, Bitcoin’in şu anda değerinin düşük olduğunu ve ideal fiyatının sadece % 40’ı kadar işlem yaptığını söyledi. John McAfee gibi diğer Bitcoin boğaları, 2020’de Bitcoin’i 1 milyon dolarda görüyor.

Weiss Ratings’in pozisyonu, tüm bu ana yükseliş öngörü ve beklentilerini revize ediyor gibi görünüyor. Bu, Bitcoin’in tekrar 20.000 dolara ulaşamadığı anlamına mı geliyor? Bu, birçok kişinin soracağı bir soru olmakta.

Weiss Ratings, profesyonel finansal danışmanlık verme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir ve çoğunun haklı olduğu kanıtlanmıştır. Bu konudaki kesin sonuçlarının açıkça belirtilmiş bir nedeni olmamasına rağmen, yatırımcıların ve kripto meraklılarının dikkatini çekecek ve birçoğunun nasıl çalıştığını görmekle ilgileneceği bir ifadedir.

Bir sonraki soru, 20 bin doları geçemezse, bir sonraki boğa koşusunda Bitcoin ne kadar yükselecek? 10.000 dolar mı yoksa daha az mı beklemeliyiz? Durumun böyle olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek.

Bu arada, Bitcoin görünüşte bir yükseklikten diğerine sürülen yavaş ama sabit bir yükselişe daha da yükselmeye ayarlanmış.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz