single-image

Bitcoin 3.000 Doları Tekrar Ziyaret Edilebilirmi

Küresel borsalar son 24 saat içinde büyük çökmeler gördü ve buna kripto paralar da dahil. Arthur Hayes, önde gelen kripto para biriminin her yerde gerçekleşen piyasa düşüşlerinden daha fazla zarar görebileceğini söyledi.

Küresel borsalar son 24 saat içinde büyük çökmeler gördü ve buna kripto para birimi de dahil. Koronavirüs, böyle bir çökme için katalizör gibi görünüyor ve salgın kötüleştikçe, hisse senetleri de öyle. Halka açık kripto şirketleri, son 24 saat içinde bu firmaların birçok sahibi için Dünya’da cehennemden daha fazla olacak ciddi kayıplar yaşıyor.

Ancak, karanlıkta biraz ışık var gibi görünüyor. Piyasalar geçtiğimiz gün ciddi çöküşler görmesine rağmen, BitMEX platformunun CEO’sunun hem iyi hem de kötü haberleri var. Arthur Hayes, önde gelen kripto para biriminin her yerde gerçekleşen piyasa düşüşlerinden daha fazla zarar görebileceğini söyledi.

BitMEX Kripto Trader yakın zamanda yayınlanan bir raporda Hayes, lider kripto para biriminin yaklaşık 6000 dolar seviyelerine ulaşabileceğini söyledi.

Şu anda 5000 dolar’ın üzerinde işlem yapmak Hayes kelimelerini ciddiye almak zor. Önde gelen kripto paralar değerinin % 25’i, şu anda 130.35 $ ‘ da yer alan Ethereum fiyatı da dahil olmak üzere son 24 saat içinde kaybedildi . Bitcoin’i takip eden , birçok yatırımcı ve trader’ı gelecek ve önümüzdeki birkaç gün hakkında temkinli olmayı öneriyor.

CEO, kripto piyasalarındaki çöküş nedeniyle panik satışlarının önemli ölçüde artacağını belirtti. Hedge fonlarının, birçok korkmuş müşteriden panik ve düşük fiyatlarının şu anki fiyatlarından bile daha düşük olduğu için çok fazla almaya başlayacağını söyledi.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz