single-image

Binance Trust Cüzdan Artık Ripple (XRP) ve Kredi Kartı Ödemelerini Destekliyor

Günlük işlem hacmine göre en büyük ve en popüler kripto para borsası olan Binance, resmi kripto cüzdanı Trust Wallet’ın kullanıcıların büyük kredi kartı ve banka kartıyla kripto satın almalarını sağladığını açıkladı . Yeni ödeme seçeneği popüler ödeme işlemcisi Simplex tarafından sunuluyor.

Kredi ve banka kartı desteğine ek olarak, piyasa değerine 3. büyük kripto para Ripple XRP desteği ekliyor .

XRP’nin eklenmesi uzun zaman önce Trust Wallet kullanıcıları tarafından öngörülmüştü, çünkü cüzdan daha önce piyasadaki en büyük 20 kripto para birimini listeleyeceğine söz vermişti. Diğer XRP cüzdanlarında olduğu gibi, Trust Wallet de kullanıcıların minimum rezerv gereksinimi olarak minimum 20 XRP almasını gerektirir.

Kriptoyu Daha Erişilebilir Yapmak
Trust Wallet kullanıcıları artık Ripple (XRP), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere büyük kripto para birimlerini kolayca satın almak için kredi ve banka kartlarını kullanabilir. Binance’in duyurusu hangi kartların kabul edileceğini ya da ücretlerle ilgili herhangi bir ayrıntı belirtmedi.

Trust Wallet’ın kurucusu Viktor Radchenko’ya göre, kartlı ödeme desteği ekleme hamlesi, kullanıcıların daha kolay bir şekilde kripto satın almalarını sağlamak demek.

“Tüm kullanıcılar için kripto ve merkezi olmayan uygulamalara erişimi artırmak istiyoruz. Kredi kartı ödemeleri eklemek, kripto para birimi kullanımının benimsenmesini ilerletmek ve para özgürlüğünü sağlamaya yardımcı olmak için daha büyük vizyonumuzu gerçekleştirmenin bir parçasıdır ve daha fazla para birimini ve özelliği Trust Wallet’e entegre etmeye devam edeceğiz ”dedi.

Binance ve Trust Wallet
Kripto endüstrisine hızla hakim olan son derece popüler şifreleme borsası Binance, geçen Temmuz ayında Trust Wallet’i satın aldı.

O zaman, cüzdan sadece Ethereum (ETH) ve Ethereum tabanlı belirteçleri destekliyordu, ancak şimdi 17 farklı blok zinciri ve binlerce Ethereum tabanlı belirteçleri destekliyor ve kullanıcılarına Web3 tarayıcısı üzerinden yüzlerce dapp erişimini sağlıyor.

Dahası, Binance’ın Güven Cüzdanı için gelecekteki planları da çok büyük. Büyük borsa, Trust Wallet’ı yaklaşan ademi merkeziyetçi borsası Binance DEX için yerel kripto cüzdanı yapmayı planlıyor. Şu anda, Binance DEX, halka açık testler için kullanılabilir ve bu yılın ikinci çeyreğinde başlayacak .

Ayrıca, Crypto’ları satın almak için kredi kartı ve bankamatik kartı desteği ekleyen Trust Wallet dışında, bu yılın Ocak ayında Binance, aynı büyük kripto para birimlerinin alımı için Simplex aracılığıyla destek verdiğini açıkladı .

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz